यो पनीर ट्विस्ट पनीर स्ट्राको समान र तैयार गर्न सजिलो छ। यी स्वादिष्ट पनीर ट्विस्टहरूमा साझेदारी क्याडरडर प्रयोग गर्नुहोस्, र जमीन सेली मिर्चको एक उदार ड्यास थप गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप आटा (सिफ्ट)
- 1 1/2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1/2 चम्मच नुन
- 1 ड्यास केन्ने मिर्च (जमीन)
- 2 चम्मच मक्खन (वा मार्जारी)
- 1/2 कप पनीर (श्रिड्ड तीव्र कैदर्ड)
- 1/3 कप पानी (चिसो)
यसलाई कसरी बनाउने?
- आटा उचालो, नुन, बेकिंग पाउडर, र केने मिर्च एक मध्यम मिश्रण कटोरामा। मक्खन कचौरा सम्म मक्खन कटर संग मक्खन वा मार्जारी र पनीर मा काट्नुहोस्।
- मिश्रण मा ठंडे पानी को छिड़ो र हल्का संग एक ठोस संग मिश्रण गर्नुहोस जब सम्म मिश्रण संग एक साथ राख्छ र कटोरा को तिर जान्छ।
- हल्का फलाम बोर्डमा 12x10 इन्च बारे एक आयतमा रोल गर्नुहोस्। लम्बाइमा आधा भाग विभाजन गर्नुहोस्, त्यसपछि क्रसवायस 1/2 इन्च चौडाईमा पट्टीमा काट्नुहोस्। लिफ्टलाई सावधानीपूर्वक लिनुहोस् र छिटो मोटो गर्नुहोस्।
- अनग्रेड गरिएको बेकिंग पानाहरूमा 1 इन्च टाँस्नुहोस्। 10 मिनेट को लागि, या हल्के ढंग देखि ब्राउन को लागि 425 एफ (220 सी / ग्याँस मार्क 7) मा सेंकना। ध्यानपूर्वक पनीर ट्विस्टहरूलाई तार रैकमा ठुलो पार्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 65 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 5 मिलीग्राम |
| सोडियम | 225 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |