यो सेतो भूरा बेटी स्प्रिङ कुकरमा एक साथ राख्न एक तस्वीर हो। यो व्हाइड क्रीम वा व्हाइड टुप्पको साथमा राम्रो काम गरिरहेको छ। व्हीप्ड क्रीममा दालचीनी शर्कराको छिटो थप्नुहोस्। वा आइसक्रीमको स्कूपको साथ मिठाईको सेवा गर्नुहोस्।
यो कटाई सेब, रोटी क्यूब्स, मसाले, खैरो रंगको शर्करा र मक्खनको मुखवाट मिश्रण छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 पाउन्ड पकाउने सेब, रोम, दादी स्मिथ, जोनाथन, आदि।
- 10 रोटी रोटी, क्यूब्ड, लगभग 4 कप रोटी क्यूबेस
- 1/2 tsp। जमीन दालचीनी
- 1/4 टस्पेस। जमीन नटमे
- 1/8 टस्पेस। नमक
- 3/4 कप ब्राउन शुगर, प्याकेड
- 1/2 कप पिघल मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
- मक्खन र ढिलो कुकुरको छेउमा एक ढिलो कुकर।
- सेब धोएं र त्यसपछि तिनीहरूलाई छील्नुहोस्। सेब कोर गर्नुहोस् र प्रत्येक 8 पट्टिहरूमा टुक्रा गर्नुहोस्। तपाईंसँग कटाई स्याउको लगभग 7 वा 8 कप हुनुपर्छ।
- तयार क्रक बर्तनमा सेब स्लाइस राख्नुहोस्।
- एक कटोरी मा, दालचीनी, अखरोट, नमक, भूरा शर्करा र पिघल मक्खन संग रोटी क्युब जोड्नुहोस्; एक साथ टस।
- क्रिकमा सेबको माथि माथि रोटी क्यूब राख्नुहोस्।
- 2 1/2 देखि 4 घण्टाको लागि LOW मा राख्नुहोस् र पकाउनुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 382 |
| कुल मोटा | 16 जी |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 41 मिलीग्राम |
| सोडियम | 108 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 63 g |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 2 जी |