यो ग्रील्ड चिकन एक लहसुन र नींबू स्वाद छ जसले सुर्यरी रग मिश्रणको पूरै पूरै हुन्छ। कुनै पनि अवसरको लागि एक प्रसन्न रोटिसरी चिकन हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 3 1/2 देखि 4-पाउण्ड / 1.6 देखि 1.8 किलो चिकन
- 1 नींबू (आधा कटौती)
- 1 हेड लसुन (आधा कटौती)
- 2 चम्मच / 30 एमएल जैतून को तेल
- रुबका लागि:
- 2 चम्मच / 10 एमएल मीठा पेपरिका
- 2 चम्मच / 10 एमएल समुद्री नमक
- 1 चम्मच / 5 एमएल ग्राउंड धनुषा
- 1 चम्मच / 5 एमएल ग्राउन्ड जीउ
- 1 चम्मच / 5 एमएल ग्राउन्ड अदरक
- 1 चम्मच / 5 मिलीलीटर ताजा जमीन मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
उच्च गर्मी को लागि Preheat ग्रिल र rotisserie खाना पकाने को व्यवस्था को लागि । चिसो गुफामा फ्याट हटाउनुहोस् र राम्ररी भित्र र बाहिर धुनुहोस्। ब्लाउज चिकन सुकेको। लसुन को आधा भाग र फेरि नींबू को साथ। केही चिसो मा चिकनमा लागू गर्नुहोस्, र बाँकी नींबू र लसुन भित्र भित्र। कुखुरालाई चिसो र तेलको साथ बाहिर ब्रश गर्नुहोस्। बाँकी रक्सी मिश्रण थप्नुहोस्। सुरक्षित चिकनमा कुखुरा राख्नुहोस्। कुकुर चिकन सम्म छाला एक गहिरो सुनहरा भूरी रंग र मासु पकाइएको छ जब सम्म।
लगभग 1/4 देखि 1 1/2 घण्टा। चिकनको आन्तरिक तापमान 165 देखि 170 डिग्री एफ / 75 डिग्रीको बीचमा हुनुपर्छ। ठूलो चिकन, आवरणमा चिकन ट्रांसफर गर्नुहोस् र कारखाना अघि 5-7 मिनेट बाँकी रहनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 780 |
| कुल मोटा | 45 g |
| पागलिएको बोसो | 12 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 9 |
| कोलेस्ट्रॉल | 251 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,016 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 81 g |