लमजुङ लुगा प्रयोग गरेर यी चिकन छातीहरू स्वादिष्ट मिठाइलाई अझ टाढाको स्वाद दिन्छन्। तपाईं यी को रूपमा सेवा गर्न, वा टुक्रा सेवा गर्न सक्छ र सलड र रैपमा सेवा गर्दछ। यदि तपाईं छिटो स्वादयुक्त खाना खोज्दै हुनुहुन्छ भने, यो यो हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 चिकन छाला, छाला हटाइयो
- 2 कप / 475 एमएल चिकन भाइरस
- 1 कप / 240 एमएल सुन्तला रस
- 1/2 कप / 120 एमएल जैतून का तेल
- 1-2 लौह लसुन, कुचल
- 2 चम्मच / 30 एमएल पूर्णतया पेस्ट
- 2 चम्मच / 30 एमएल ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच / 5 मिलीलीटर पाउडर अदरक
- 1/2 चम्मच / 2.5 मिलीलीटर सूखे थिम (1 चम्मच / 5 एमएल ताजा थिम)
- 1 चम्मच / 2.5 एमएल नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
एक resealable प्लास्टिक थैला मा प्लेस चिकन। मध्यम मिश्रण कटोरामा बाँकी सामग्रीहरू मिलाउनुहोस्। धान 1/2 को चिकन, सील मा मिश्रण को मिश्रण र 2-6 घन्टा को लागि फ्रिज मा खपत को अनुमति दिनुहोस।
2. बाँकी बाँकी राख्नुहोस् एक साना सस्यानमा र उकालो ल्याउनुहोस्। 10 मिनेटको लागि कमलमा उज्यालो गर्न गर्मीलाई कहिलेकाहीँ अँध्यारो पार्छ। एक चोटि एकपटक चिसो भएको छ (कोट को पीठ कोट)। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र कोठाको तापमानमा छाड्नुहोस्।
रेन्डर सास (यदि आवश्यक भए) केही मिनेटका लागि दाँया सेवा गर्नु अघि ठीक छ।
2. मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। बैगबाट चिकन हटाउनुहोस् र अनावश्यक खारेज गर्नुहोस्। चिकन प्लेस ग्रिलमा राख्नुहोस् र प्रति मिनेट 6 मिनेटको लागि पकाउनुहोस् (वा जबसम्म आन्तरिक तापमान 165-170 डिग्रीको बीचमा पुग्छ)। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र न्यानो तामाङ सॉस संग टाढाको साथ सेवा गर्नुहोस्। तपाईंको मनपर्ने पक्षका साथ सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1554 |
| कुल मोटा | 97 जी |
| पागलिएको बोसो | 23 जी |
| असंतृप्त फैट | 48 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 418 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,347 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 28 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 135 g |