यो स्वादिष्ट त्रिकोणीय अचारले ग्रीमी माछा, समुद्री खाना र सब्जिहरु को लागि उत्तम प्रशंसा गर्दछ। थप स्वादको लागि मसलाहरू टोस्ट गर्नुहोस् वा सजिलै मिश्रण र प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप प्याज (शुद्ध)
- 3 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 2 चम्मच अदरक (ताजा, मिनी)
- 1/2 कप सिलिलाउरो (कटाई)
- 3 चम्मच कपाल पाउडर
- 1 देखि 2 चम्मच लाल मिर्च (मिर्च पाउडर काम गर्दछ)
- 2 चम्मच paprika
- 1 चम्मच करी पाउडर
- 1/2 चम्मच कालो मिर्च
- 1/2 चम्मच दालचीनी
- 1/2 चम्मच लौंग
- 1 चम्मच नमक
- 1 लेमन (रस)
- 1 1/2 कप
- दही (सादा)
- 1 चम्मच
- टमाटर शुद्ध (वा टमाटर पेस्ट)
- 2 चम्मच सब्जी तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
1. प्यानमा हीट तेल। शुद्ध प्याज, मिनिसिङ लसुन, र अदरक जोड्नुहोस्। 1-2 मिनेटको लागि कुक मसाले जोड्नुहोस् र अर्को 2 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। यदि मिश्रण धेरै सुकेको छ भने 1-2 चम्मच पानीमा थप्नुहोस्। मसाले पेस्ट जस्तो हुनुपर्छ। गर्मीबाट बर्तन हटाउनुहोस् र नींबूको रस , दही, नमक, सेलिन्ट्रो र टमाटर पेस्टमा थप्नुहोस्। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्। मिश्रणको रूपमा प्रयोग गर्नु अघि मिश्रणलाई कोठाको तापमानमा ठुलो पार्नुहोस्।
2. यदि तपाइँ मसाले टोस्ट गर्न चाहनुहुन्छ भने, तिनीहरू सुनिश्चित गर्नुहोस् कि तिनीहरू उनीहरूको सम्पूर्ण रूपमा छन्।
उदाहरणका लागि, काली मिर्चले प्यापेरक्रोक्स, सिमी पाउडरको साथ जमिनको बीउ, र सम्पूर्ण लौरी प्रयोग गर्दछन्। टोस्टमा एक सानो स्किलेटले 1-2 मिनेटको लागि मध्यम तापमा माथि सम्मसम्म मसाले सुगन्धित हुन्छ। तिनीहरू टोस्ट वरिपरि मसाले सार्नुहोस् वा अरूले जलाइदिनेछन्। प्यानबाट हटाउनुहोस् र त ह्यान्डर र मोतीको साथ हात द्वारा पीस गर्नुहोस् वा मध्यम-ग्रेड सेटिङमा स्पिस चिनोमा राख्नुहोस्। माथिल्लो निर्देशनका लागि माथिका निर्देशनहरूको पालना गर्नुहोस्।
3. 6-7 घण्टाको लागि मार्जिन बीफ, सुँगुर र भेडा, 4-8 घण्टाको लागि चिकन, माछा, समुद्री खाना र सब्जहरु 30 मिनेट 1 घण्टा सम्म।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 879 |
| कुल मोटा | 47 g |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 27 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 48 मिलीग्राम |
| सोडियम | 280 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 101 g |
| आहार फाइबर | 13 g |
| प्रोटिन | 31 g |