मधु आँखा मार्टिनि एक श्रद्धालु हेलोवीन ककटेल हो जसको एक भव्य आँखाबारी गार्निश छ। पेय आफैले त्यो सुन्दर पीला नीलो रङ छ, जुन हिप्पोतोक को हस्ताक्षर हो र स्वाद सुखद छ र लय उच्चारण संग हुन सक्छ।
गार्निश सिर्जना गर्नु सजिलो छ र सही दृष्य प्राप्त गर्न केही अभ्यास लाग्न सक्छ, तर यो एक मज्जाको सानो परियोजनामा काम गर्न र पार्टी भन्दा पहिले तयार छ। यहाँ एक विस्तृत कदम-दर-ट्यूटोरियल छ: DIY लेई आईबेल गार्निश ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 औंस
- Hpnotiq liqueur
- 1 औंस
- प्रीमियम वोदका
- 2 औंस
- लुई रस
- 1 लाइय (सर्पमा डिब्बाबंद लाइकहरूको खोजी गर्नुहोस्)
- 1/4 चम्मच चेरी, स्ट्रबेरी वा
- रास्पबेरी संरक्षित
- 1
- ब्लुबेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
लिची Eyeball Garnish को लागि:
- नाली र सुक्खा लाइची, त्यसपछि संरक्षितसँग भर्नुहोस्।
- गुलाबी राख्नुहोस्, गुफाको अन्त्य गर्नुहोस्।
- ककटेलको साथ स्किअर लिफ्ट र रिम पार गर्नुहोस् (हेलोवीन विषयवस्तुको लागि तपाइँको स्थानीय पार्टी भण्डार जाँच गर्नुहोस् वा पूर्ण प्रभावको लागी सानो बर्फ पिक जस्तै कि जस्तो देखिन्छ)।
पाक कला शिष्टाचार: हिप्पोतोक लिकुर
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1151 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 204 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 266 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 9 जी |