चकलेट प्रेमीहरू आनन्दित छन्! यो ककटेल उचित रूपमा मृत्यु नाम चकलेटद्वारा राखिएको छ किनकि यो चकलेटमा भारी छ र तपाईंको रुवाउने को लागी निश्चित छ।
यदि तपाइँ अझै अर्को निर्णायक लेयर थप्न चाहनुहुन्छ भने, नयाँ मिठाई स्वादयुक्त वोडकास मध्ये एक को लागी सादा वोदका बाहिर स्विच गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप कुचल बर्फ
- 2 स्कूप्स चकलेट आइसक्रीम
- 1 औंस चकलेट सिरप
- 1 औंस कफी मदिरा
- 1 औंस काले क्रेमे डी कोको लिकर
- 1 औंस वोडका
- Garnish: whipped क्रीम
- Garnish: maraschino चेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै सामग्रीहरूलाई ब्लेंडरमा राख्नुहोस् ।
- सुचारु नभएर मिश्रण गर्नुहोस् ।
- तूफान गिलास जस्तै एक स्टेमर्ड गिलास मा डालो।
- Whipped क्रीम संग शीर्ष।
- मार्सचिन चेरी संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1093 |
| कुल मोटा | 63 g |
| पागलिएको बोसो | 37 g |
| असंतृप्त फैट | 1 9 |
| कोलेस्ट्रॉल | 8 मिलीग्राम |
| सोडियम | 39 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 0 g |
| आहार फाइबर | 18 जी |
| प्रोटिन | 14 जी |