चेरबको कप साँच्चै स्वर्गदूतको अनुपातको ककटेल हो र धेरै सजिलै बसको बारेमा कुनै पनि नयाँ मनपर्ने हुन सक्छ। यो पेय मीठे र सुत्ने दुवै हो, जसमा स्वाद र तातो दुवै को लागी एक टुक्राको साथ र यो रोमान्टिक उत्सवको लागी आदर्श हो।
सेन्ट जर्मेनन को प्रयोग पेय मा एक छ, र अन्य आत्मा को लागि अनुकूलन को बीउ रोपण राम्रो लाग््छ, मलाई ह्यान्ड्रिक गिन संग जाँदै जान सुझाव हुनेछ। यस विशेष जिंकको ककड़ी र गुलाब ओह-त ठूलो फूल र स्ट्रबबेरी र सुक्खा स्पार्कलिङ शराबको लागि एक आदर्श मिलान संग प्रसन्न छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस वर्कफ्लो मदिरा (सेन्ट जर्मेन)
- 2 औंस
- वोडा (वा
- सिटरस वोदका ,
- Hendricks Gin )
- 3/4 औंस नींबू रस (ताजा)
- 1/4 औंस
- सरल सिरप
- 1 स्ट्रबबेरी
- 3 औंस स्पार्कलिंग शराब (
- ब्रुट रोजे )
- गार्निश: स्ट्रबेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- स्टुबेरी , सरल सिरप, र क्यूटेल शिकारीमा नींबूको रस को हल गर्नुहोस्।
- बर्फ, वोदका वा ची जोड्नुहोस्, र राम्रो हिला ।
- कलिन्स गिलासमा ताजा बर्फमाथि तनाव।
- ब्रुट रोजे वा ब्रट च्याम्पेन संग शीर्ष।
- एक स्ट्रबरी संग गार्निश।
Recipe Courtesy: St. Germain
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 331 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 12 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |