किन पाउडरको सट्टा घरपरिवार नींबू बनाउँदैन वा अर्को पटक जम्मा गर्नाले बच्चालाई नींबूड खडा राख्न चाहानुहुन्छ? यो छिटो, सजिलो छ, र बच्चाहरूले पनि यो नींबू नुस्खा बनाउन सक्छ!
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6-8 लेन्स
- 1 कप दाग
- 6 कप ठंडे पानी
- स्ट्राबेरी (ताजा मिन्ट या गेर्निश को लागि तरबूज को बन्दूक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- अर्बमा लम्बे काट्नुहोस्। यदि एक रियर वा तिम्रो हातहरू प्रयोग गरिरहन्छ भने, रस लम्बन लुगा र बीउ हटाउँदा मुक्तिमाथि। एक juicer प्रयोग भने, बस लेमस रस। तपाईंलाई 1 कप ताजा नींबूको रस चाहिन्छ।
- ठूलो कचौरामा नींबूको रस डाल्नुहोस्।
- चाइल्ड र 1 कप ठंडे पानी जोड्नुहोस्। राम्ररी मिलाउनुहोस्, जब सम्म क्रिस्टल क्रिस्टलहरू हराउँदैनन्। बाँकी पानीमा हिउँद
ठुलो सेवा गर्नुहोस्, ताजा टकसाल स्प्रिग्स, तरबूज बन्दवाट वा स्ट्राबेरीको साथ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 151 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 7 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 41 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |