एक लेम कोला गिलास कोला अनुकूलित गर्न एक राम्रो तरिका हो, खासकर गर्म गर्मी को समयमा जब थोडा फल को वांछित हुन्छ। यो ताजा नींबू रस संग बनाइन्छ, यद्यपि गुलाब पर्याप्त छ र चुम्बन मा गर्छ (मेरो लागि धेरै धेरै सिरप थप्छ)।
तर तपाईं यो पेय बनाउन निर्णय गर्नुहुन्छ, यो एक राम्रो र सजिलो मकबेल हो जुन आमा र पिताले केही स्टिफर (के हुन सक्छ क्युबा लिब्रे ) मा बच्चाहरु लाई सेवा गर्न सकिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस
- नींबूको रस (या 1/2 देखि एक चूने देखि रस)
- 9 औंस कोला (भर्ना गर्न)
- गार्निश:
- लेम पेज
यसलाई कसरी बनाउने?
- हाईबल गिलासमा बत्तीमा भरिएको लामाको कास डाल्नुहोस् ।
- कोलाको साथ माथि र हलचल ।
- एक लेम पर्खाल संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 127 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 33 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 0 g |