क्युबा लिबर अनुवाद गरिएको "नि: शुल्क क्युबा" र स्पेनिश-अमेरिकी युद्धको अन्त्यमा लोकप्रिय थियो।
यो सरल मिश्रित पेय रम र कोक जस्तै छ, तर ताजा नींबूको रस को थप पेय हल्का गर्दछ र क्यूबा लिबर एक अलग पेयको रूपमा परिभाषित गर्दछ। यो सम्झना र पर्याप्त लोकप्रिय छ कि यो सूची जान्न पेयहरूमा थप गर्न राम्रो छ कि एक सजिलो पेय हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक कलिन गिलासमा आधा एक कामीको रस निचोल्नुहोस् ।
- आइस क्यूबहरू थप्नुहोस्।
- रम र कोला गिलासमा हाल्नुहोस्।
- राम्रो तरिकाले हलचल ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 141 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |