तपाईं यो नुस्खाको साथ अनावश्यक अण्डाहरू खानेकुराको बारेमा चिन्ता गर्नुपर्दैन किनभने कुनै पनि छैन। यस कुञ्जी लेम्मे पाइको प्रत्येक टुक्रा स्वादको साथ फट्याउँदैछ र प्रत्येक कुकुरमा ट्रोटिक्सको मिनी यात्रा समावेश गर्दछ।
यो नुस्खाले ग्र्यामर पटाचर क्रस्टको लागि कल गर्दछ। तपाईं एक किराना भण्डारमा एक छान्नुहोस्, वा आफ्नै बनाउनुहोस् ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 कप कुनामा काली रस
- 14 औंसले गर्न सक्छ
- खुवाउनु भयो
- 8 औंस कन्टेनर nondairy whipped टोपी (नरम)
- 1 ग्राहम पटाखे क्रस्ट
यसलाई कसरी बनाउने?
- लिम्बुको रस मिलाउनुहोस्, मीठो कन्डिसन दूध, व्हाइड टुप्पो र खाना रङका केही थोपा। (नोट: चाँहि भन्दा कुञ्जी भन्दा बढी देखिने मुख्य लाइटहरू वास्तवमा बढी पहेंलो हुन्छ।)
- सुचारु सम्म हिँड्नुहोस्।
- ग्र्यामर पट्टे क्रस्टमा राख्नुहोस् र धेरै घण्टाको लागि फ्रिज गर्नुहोस्।
अधिक लाइम डेसर्ट
कुञ्जी लेम केक
मिनी कुञ्जी लाइम पाई कप
कुञ्जी लेम टार्ट
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 233 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 17 मिलीग्राम |
| सोडियम | 92 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 5 g |