यी स्वादपूर्ण स्कालोप्सहरू एक मुख्य डिशको रूपमा सेवा गर्नुहोस् वा उनीहरूको स्वादिष्ट चटनी वा ड्रेसिंगको साथ एक एपटेकर बनाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड ठूलो समुद्र स्केलपप, लगभग 18 देखि 20 सम्म
- 2 चम्मच
- काजुन सिजन गर्दै
- 2 चम्मच
- अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल
- 1/2 चम्मच नुन
- ड्यास ताज खुर्सानी मिर्च
- 1 चम्मच अतिरिक्त कुंवारी जैतून को तेल
- 2 चम्मच अनगिन्ित मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
एक कटोरा वा खाना भण्डारण बैगमा, कजुन सिजनिंगसँग 2 पटक स्कैलोप्स टाउकोमा, 2 चम्मच जैतून का तेल, नमक र कालो मिर्च। लगभग 1 घण्टाको लागि ताजा।
एक चम्मच जैतून को तेल र 2 चम्मच मक्खन हाईट हाइलाइटमा ठूलो स्किलेटमा गरम गर्नुहोस्। भाषाहरु संग, स्कटप्स को गर्म बोसो को व्यवस्था गर्नुहोस र हरेक तरफ देखि लगभग 2 देखि 3 मिनेट को लागि पकडे, या राम्रो तरिकाले खैरो रंग सम्म।
Mimosa ड्रेसिंग संग पहिलो-कोर्स सलाद को रूपमा सेवा गर्नुहोस् वा एक स्वादिष्ट भोजन को लागि चावल र धुवाँ वाला veggies संग सेवा।
मुख्य व्यञ्जनको रूपमा 4 लाई सेवा गर्दछ वा पहिलो पाठ्यक्रमको रूपमा लगभग 6।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 153 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 40 मिलीग्राम |
| सोडियम | 594 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 18 जी |