व्हिस्की फ्यानहरूले फलफूलको साथ यस मिश्रित व्हिस्की ककटेलसँग शैलीमा आफ्नो मनपर्ने आत्माको आनन्द उठाउन सक्छन्। यसको व्हिस्की 'मार्टिनी' समकक्षहरू जस्तै , मैनहट्टन र अल्गोनक्किन्स , फैंसी व्हिस्की एक मनपर्ने व्हिस्की एक 'माथि' पेयमा प्रदर्शन गर्न एक राम्रो तरिका हो।
एक क्यानाडा व्हिस्की छनौटको लागि "फैंसी" वा स्किचको लागि स्क्यान गर्नुहोस् "फैंसी।" यदि त्यो फैंसी छैन भने, बोरबन्सको दायराले विभिन्न स्वादको किरण ल्याउन सक्दछ। एकपटक तपाईंले व्हिस्की फेला पार्नु भएको छ जुन तपाईंको स्वाद कट्टरका लागि काम गर्दछ , यो सम्भव छ कि तपाईं यस पेयमा होक हुनुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- मिश्रित व्हिस्की
- 1/2 औंस
- उत्तम चीनी
- 1/2 औंस
- ट्रिपल सेकेन्ड
- बिट्टरहरूको ड्यास
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा आइस क्यूबहरूसँग अवयवहरू राख्नुहोस्।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
- नींबू मोडको साथ गार्निश।
अर्को फैंसी व्हिस्की पकाउने
पहिलो नुस्खाको धेरैजस्तै, यो फैंसी व्हिस्की सुँगुरको लागि सुर्खमा स्विच गर्दछ र ग्रान्ड मार्निियरका लागि नारंगी तरकारी संग खुल्छ। आधार दुवै ककटेलका लागि एकै हो र तपाईंलाई फेला पार्न सक्छ कि एकले अर्को भन्दा एक फरक व्हिस्की संग राम्रो काम गर्दछ।
यो पेय बनाउन को लागि, 2 औंस व्हिस्की को 1/4 देखि 1/2 औंस गोमेरी सिरप वा अमीर सरल सिरप , 2 ड्यास इन्जेस्टुरा बिट्टर र 1/4 देखि 1/2 औँ ग्रान्ड मार्नियर को मिश्रण गर्नुहोस् । हिला र एक ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव र नींबू मोडको साथ पोषण।
फैंसी व्हिस्की ककटेल कति बलियो छन्?
फैंसी व्हिस्की जस्तै ककटेलहरु जुन लगभग शराब को बनाइन्छ त्यो फैंसी लगाउन सक्छ तर प्रायः औसत शट पिउन को लागी बलियो हुन्छ। यो कुनै अपवाद छैन र औसत फैंसी व्हिस्कीको 30% एबीवी (60 सबूत) को एक शराब सामग्री छ । यो मनमा राख्नुहोस् र आफैलाई गति राख्नुहोस् वा यो फैंसी पेय एक-त्यसैले-फैंसीको बिहान लाग्न सक्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 244 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |