यो परम्परागत भुनाएको टर्की बाट राम्रो परिवर्तन हो। यो स्वादिष्ट टर्की छाती मशरूम, बकरी पनीर, बेकन र अधिक भरी भरिएका छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 7-10 पाउंड / 3 देखि 4.5 किलो बेकार
- टर्की स्तन
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
- बेकनको 8 स्लाइस
- भरिको लागि:
- 10 औंस / 280 ग्राम जमे भएका पात (ठुलो)
- 4 औंस / 110 ग्राम
- बाख्राको चिज
- 2 औंस / 55 जी शीटेक मशरूम (कटाई)
- 2 औंस / 55 ग्राम सूरजमुखीको बीउ
- 2 अण्डा
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल अख्तियार
यसलाई कसरी बनाउने?
- उच्च गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
- कागज टेलिभिजनको साथ टर्की स्तन र पात सुक्नुहोस्। टर्कीको भित्र र माथि र पछाडि प्लास्टिक पट्टाको पाना राख्नुहोस्, त्यसैले यो कवर हुन्छ।
- भारी प्यान वा भान्साको पातलो संग, फ्लाइट टर्की स्तन समान।
- ठुलो पालीबाट थप तरल निचोल्नुहोस्।
- धेरैजसो अनुहार र मशरूम, सूरजमुखीको बीउ, बकरी पनीर, काली मिर्च, पोल्टेर र अण्डामा थप्नुहोस्।
- प्लास्टिक लपेटो र मसाएको लसुन र कालो मरिच संग टर्की हटाउनुहोस्। भरिएको छाती भरेर भर्नुहोस् र अनुहार बरकरार राख्न निश्चित गर्नुहोस्। स्तन बन्द राख्न दोहोरो वा दाँतपिक प्रयोग गर्नुहोस्। बेकन स्लाइसका साथ शीर्ष।
- टर्कीमा छाती भुइँमा राख्नुहोस्। नबर्दा बर्नरहरू सेट गर्नुहोस्। यसले टर्की अप्रत्यक्ष रूपमा पकाउँछ।
- ढक्कन बन्द गर्नुहोस् र जबसम्म आन्तरिक तापक्रम 160 देखि 165 डिग्री F / 70 देखि 75 डिग्री सम्म पुग्छ कुकिन्छ। प्रायः लगभग 20 मिनेट प्रति पाउन्ड।
- टर्की छातीबाट ग्रिल, आवरणबाट हटाउनुहोस्, र 10 देखि 15 मिनेटसम्म खडा दिनुहोस्। सेवा गर्नु अघि बेकन, ट्विन, वा toothpicks त्याग्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 586 |
| कुल मोटा | 23 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 282 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,575 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 21 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 72 g |