यो सरल तीन-घटक लेमन मिर्च ग्रील्ड टुना नुस्खा तयार गर्न र पकाउने केही मिनेट लाग्छ। नींबू काली मिर्चको संयोजन, जो एक विशेष मसाला हो, निविदा ग्रील्ड टुना संग साँच्चै सुन्दर छ।
तपाईं दुर्लभ दान गर्न ट्यूना ग्रिल गर्न सक्नुहुन्छ। मलाई स्वीकार गर्नुपर्छ, तथापि, म ट्यूना मन नपर्ने नभएसम्म यो राम्रो तरिकाले पकाएको छ। आफैलाई खाना पकाउने राम्रो कुरा भनेको हो कि तपाईं खाना पकाउन सक्नुहुने कुनै पनि तरिका चाहानुहुन्छ! खाना सुरक्षा कारणहरूका लागि , म सधैं तुरुन्तै 140 डिग्री फारेजमा ट्यूना पकाउँछु, जुन माध्यम हो। यदि कुनै पनि बाँकी छ भने, तिनीहरूलाई पर्मासान टुना स्यान्डविच बनाउन प्रयोग गर्नुहोस्।
मशरूम, avocados, र चेरी टमाटर, र केहि savory स्कोन या रात को खाने को रोल संग फंसिएको हरी सलाद संग यो नुस्खा को सेवा गर्नुहोस। मिठाईको लागि, एक राम्रो आइसक्रिम पाई राम्रो छनौट हुनेछ वा केही ब्राउन अथवा कुकीजको चयन गर्ने।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 (6 देखि 8 औंस) टुना स्टिक
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 3 चम्मच नींबू रस
- 1/2 चम्मच नींबू काली मिर्च
- 1/2 चम्मच। नमक
- 1 चम्मच ग्रेटेड नींबू छील
यसलाई कसरी बनाउने?
एक सानो कटोरा मा तेल, नींबू काली मिर्च, नमक, र नींबू छील मिलाउनुहोस् र राम्रो मिश्रण गर्नुहोस्, त्यसपछि टुना स्टिकमा रगत गर्नुहोस्। 1 देखि 2 घण्टाको लागि ट्यूना आवरण र प्रशोधन गर्नुहोस्।
जर्ज फ्रान्सेन दुई पक्षीय ग्रिलमा दुई-पक्षीय ग्रिलमा हरेक 1/2 "मासुको मोटाईसम्म, जबसम्म चाहिएको भए। तपाईं पनि चारकोल वा ग्याँस ग्रिल, 5-8 मिनेटमा पकाउन सक्नुहुन्छ, एकचोटि, जबसम्म तिमी चाहानुहुन्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 132 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 9 |
| सोडियम | 91 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 12 जी |