यो पिर्मेना ट्यूना स्यान्डविच फैलाउने ताजा स्वाद। तपाईंले यो डिब्बाबंद सामन वा चिकन पनि गर्न सक्नुहुनेछ। यो स्कूल वा कामको लागि खैरो थैला लंचको लागि आदर्श छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 12 बजे। तुना चोक गर्न सक्छ, घटेको छ
- 1 रातो र नारंगी घंटी काली मिर्च, कटा भयो
- 3 हरित प्याज, पतला कटाई
- 1 कप टुक्रा पर्मेसन पनीर
- 1/2 कप मेयोनेज
- 2 Tbsp। खट्टा क्रीम
- 2 Tbsp। डिजोन सरसफाई
- 1 Tbsp। कागतीको रस
- 1 चम्मच। सूखे पातहरू
- डश मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
मध्यम कटोरा मा ट्यूना, घंटी काली मिर्च, र हरियो प्याज मिलाउनुहोस्। सानो कटोरा मा, पनीर, मेयोनेज, खट्टा क्रीम, सरस, नींबूको रस , र तुरुन्तै पत्तिहरु मिलाउनुहोस् र राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्। ट्यूना मिश्रण र मिश्रण मा जोडें। बलियो रूपमा लिनुहोस् र 2 दिनसम्म फ्रिज गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 296 |
| कुल मोटा | 22 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 48 मिलीग्राम |
| सोडियम | 561 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 21 जी |