एक स्पाइकियर कोटिंग को लागी, म मौन वाला आटा माथि जैज गर्न कोनी र थोडा कजुन या क्रोरी मसला को डैश संग।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड ताजा ओरारा पोड
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 1/2 कप पहेंलो कर्नेल
- 1 चम्मच सबै उद्देश्यको आटा
- फ्राइङको लागि सब्जी तेल (वा छोटो पार्ने, सम्भव भएपछि भाग बेकन डिपप्प)
यसलाई कसरी बनाउने?
- Okra धुलाई; टिप्स र स्टेम समाप्त गर्नुहोस्। पोडहरू 1/4-इन्च स्लाइसहरूमा काट्नुहोस्।
- नमक र काली मिर्चको साथ कटाई ओराला छिटो गर्नुहोस्।
- एक विस्तृत, उछाल कटोरा वा पाई प्लेटमा cornmeal र आटा जोड्नुहोस्; मसलामा कटाएको ओरारा रोल गर्नुहोस्।
- लगभग 4 देखि 5 चम्मच तेल को ताप या गहिरो स्किलेट या सट पैन मा थोडा ।
- सुनको भून सम्म गरम फ्याटमा ओरारा साउथ गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
टमाटर र चावलको साथ चिन्ता र ओकुरा
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 136 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 246 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 25 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 4 जी |