यो okra र टमाटरहरूको लागि द्रुत र सजिलो विधि हो। यो केवल 4 अवयवहरु संग नमक र काली मिर्च संग बनाइएको छ। डिश डिब्बाबंद स्टुड टमाटर, घण्टी कालो मिर्च र प्याज संग बनाइन्छ।
यो स्वादिष्ट दक्षिणी ओरारा साइड डिश 30 मिनेट भन्दा कममा तयार छ। यसले उत्कृष्ट भेड बनाउँछ जुन भेडा वा भुइँमा कालीको मासुको साथमा सेवा गर्दछ। वा पकाएको माछा वा कुखुराको साथ ओराराको सेवा गर्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्
कुकुर र टमाटरको साथ ओकेरा साईट
क्रिसम फ्रिड ओक कर्नेल कोटिंग संग
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउण्ड
- ताजा okra
- 1 कर सकते हो (14.5 औंस)
- टमाटरहरू
- 1 हरित घंटी काली मिर्च, कटाई
- 2 चम्मचको पतला कडा प्याज
- कोसेसर नमक र ताजा जमीन काली मिर्च, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओरारा धुनुहोस् र स्टेमको पछाडि बन्द गर्नुहोस्। यसलाई 1/2-इन्च राउन्डमा स्लिप गर्नुहोस्।
- सससेनमा कटाईएको ओरारा राख्नुहोस् र पानी संग आवरण गर्नुहोस्। पानीको फोडामा ल्याउनुहोस् र मध्यम-कममा गर्मी घटाउनुहोस्। 5 मिनेटको लागि पकाउन जारी राख्नुहोस्।
- एक कलरान्डमा ओरारा नाच्नुहोस् र त्यसपछि सर्टनमा फर्कनुहोस्। बाँकी सामग्रीहरू थप्नुहोस्। 15 देखि 20 मिनेट लामो समय सम्म ओरारा र टमाटर मिश्रण सिंक गर्नुहोस्, वा ओभरराइ निविदा नभएसम्म।
- कोष को नमक र जमीन काली मिर्च, जोडने को लागी को रूप मा जोडें।
सुझावहरू
नमक र कालो मिर्चको सट्टा, एक मौद्रिक नमक मिश्रण वा क्रिएस सिजनको साथ ओभर ।
पाठक टिप्पणीहरू
"म ओरारा को कोशिश कभी नहीं गरेको छ तर म सबै अन्य सामाग्री को रुचि को रूप मा मलाई लाग््छ कि यो कोशिश गरेर रहयो ... मलाई स्वीकार गर्नु पर्छ म वास्तव मा मजा आयो ... बच्चाहरु लाई पनि यो प्यार थियो .म फेरि निश्चित रूप देखि यसलाई कोशिश गर्नेछन् धन्यवाद! " - जेम्स आर।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 62 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 89 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 3 जी |