माटोलोफ र आलु यो सबै-एक-क्यासेलमा अप्ठ्यारो हुन्छ। आधारभूत माटो मासु लोभ संयोजनले कटाएको आलु र प्याजको माथिल्लो भागमा राख्छ। यो एक सरल अझै सम्म स्वादिष्ट एक-डिश भोजन हो। किनकि मासु मिश्रणले आलुलाई माथि बढाउँछ, यो 85% भन्दा बढी फ्याटियर हुनुपर्दछ।
यो एक बहुमुखी क्यासरोल हो जुन तपाईं फेरि बनाउनुहुनेछ। अमीरता र स्वाद थप्न, आलुमाथि 1/2 देखि 1 कप कटाईदार छिद्रदार पनीर खाली गर्न महसुस गर्नुहोस्। मध्यम सेन्ट्राट आलुको निचोटि - जस्तै रातो-पतित वा युकोन गोल्ड-यसको आकार उच्च-स्टार्च रस वा बेकिंग आलु भन्दा राम्रो छ, तर कुनै पनि किसिमले गर्नेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 देखि 2 पाउन्ड आलु
- 1 ठूलो प्याज
- 3/4 चम्मच नुन (वा स्वाद)
- 1 (8 औंस) टमाटर चटनी (विभाजित) हुन सक्छ
- 1 1/2 पाउन्ड जमीन बीफ (85% दुबई)
- 1 कप नरम रोटी कुकुर
- 2 चम्मच स्टक्स, पानी, वा दूध
- 1 चम्मच डिजोन सरसफाइ
- 1 1/2 चम्मच अनुभवी नमक
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- 2 चम्मच प्याकेजिङ्ग प्याज
यसलाई कसरी बनाउने?
- ओवनमा 350 फिट
- 2-क्वार्ट बेकिंग डिश वा उथल क्यासरोल लिनुहोस्।
- आलु खुर्सानी गर्नुहोस् र तिनीहरूलाई 1/4-इन्च राउन्डमा काट्नुहोस्। एक कटोरा मा आलु राख्नुहोस्।
- प्याजमा प्याज निकाल्नुहोस्। एक चौथाईमा पुग्नु र अलग। बाहिरी तिमाहीहरू स्लाइस गर्नुहोस् र आलुमा थप्नुहोस्। आलु र प्याजहरू 3/4 चम्मचको नुनसँग टाँस्नुहोस् र पकाउने डिशमा ट्रांसफर गर्नुहोस्।
- टमाटर चटनी को 2 चम्मचहरु लाई हटाउन र अलग गरेर हटाउनुहोस्।
- ठूलो कटोरामा, आरक्षित मिनिटर प्याज, ब्रेडक्रम्ब, बाँकी टमाटर चटनी, स्टक वा पानी, सरसफाई, सिमेन्टको नमक र काली मिर्चको साथ मासु गोमा मिलाउनुहोस्। राम्रोसँग मिलाउनुहोस्।
- आलु माथि मासुलोफ मिश्रण फैलाउनुहोस् र यसलाई मोटाईमा राख्नुहोस्।
- 350 घण्टामा 1 घण्टा र 10 मिनेटको लागि खुला। यदि आलु अझै पनि धेरै फर्म हो भने, पकाउने डिशसँग पन्नीको साथ राख्नुहोस् र लगभग 10 मिनेट लामो खाना पकाउनुहोस्। यो तयार हुनुभन्दा केही मिनेट पहिले टमाटरको आरक्षित 2 चम्मच चटका साथ फैल्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 535 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 121 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,355 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 48 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 46 जी |