अतिरिक्त बनावट र प्रोटीनको लागि कटा अखरोट संग सुन्तला रस र सुन्तलाको रस, नमकको एक स्पर्श र ताजा अजवाली संग स्वाद भएको स्वस्थ सम्पूर्ण अनाज जौ पायलफ विधि बनाउनुहोस्। बर्ली पायलफ एक पोषक र उच्च फाइबर साइड डिश वा शाकाहारी मुख्य डिश हो।
अथवा, यो मिश्रित अनाज पायलफ को उपयोग गर्न को लागी एक चौंकाने वाला स्क्वैश को सामान या एक रंगीन पतन या धन्यवाद को खाने को खाने को लागि अर्को ओवन भुना भयो गिरावट स्क्वैश।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप मोती जौ
- 1/4 कप जंगली चावल
- 1/2 चम्मच नमक
- 3 कप पानी
- 1 कप सुन्तला रस
- 3/4 कप सूखे क्रेनबेरी
- 2 चम्मच नींबू रस
- 1 tbsp प्याज, पतला कटा
- 1/3 कप जैतून का तेल
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
- 1/4 कप कटा ताजा अजमोले
- 1 कप अखरोट, कडा कटा
- वैकल्पिक: फटा पनीर, सेवाको लागि साग
यसलाई कसरी बनाउने?
- ढक्कन संग मध्यम saucepan मा, पानी को उबलते ले ल्याओ। मोती जौ, जंगली चावल र नुन जोड्नुहोस्; फोडा फर्काउनुहोस्। कम्तीमा तापक्रम घटाउनुहोस्, आवरण र लगभग 40 मिनेट पकाउनुहोस् वा जब तक जौ निविदा हो, तर chewy।
- जबकि जौ र जंगली चावल को मिश्रण खाना पकाएको छ, सूखे क्रेनबेरी मा सुन्तला को रस डालो र अलग।
- पकाएको जौ र चावलको मिश्रणबाट कुनै अतिरिक्त तरल खान्नुहोस्। ठूलो कटोरामा जौ र जंगली चावल राख्नुहोस्।
- नाली क्रेनबेरी, 5 चम्मच नारंगीको रस सुरक्षित गर्दै। जौ र जंगली चावलको साथ टाँस्ने क्रेनबेरी।
- मसला सुरक्षित सुन्तला रस को लेमन रस र प्याज संग। जैविक तेल र सीजनमा नमक र काली मिर्चको स्वाद। जौ मिश्रण मा ड्रेसिंग डालो। कटा अजवा र टोस्टड बटुआ जोड्नुहोस्; राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्।
- यदि तपाईं शाकाहारी खाँदै हुनुहुन्न भने, तपाईं साढे फटा पनीर को एक थोपा संग आफ्नो क्रेनबेरी पायलफ माथि गर्न चाहनुहुन्छ; वा, दोकान को लागि सलाद मा बारी, यो केहि ग्रीन्स संग प्लेट, या मक्खन लेट्त्स या रोमेनine लेफ्टस पत्ति को बिस्तर मा, या केहि mesclun greens, arugula या केली इटालिया मा ।
- कोठाको तापमान वा ठुलोमा सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 328 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 11 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 252 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 23 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 5 g |