यो माइक्रोवेव मूंगफली भित्री नुस्खा कार्लो सिरप, शर्करा, सूखे भुना भयो मूंगफली, मार्जारिन र वेनिला संग बनाइएको छ।
यी दिशाहरू 1000 वाट माइक्रोवेव ओवनको लागि हुन्। यदि तपाईंको वाट्य कम छ भने, तदनुसार समय समायोजन गर्नुहोस्। नुस्खाको तल कैंडीको नोट हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप शर्करा
- 1/2 कप सेतो करो सिरप
- 1/8 चम्मच नुन
- 1/2 कप सूखी भुना भयो मूंगफली
- 1 चम्मच मार्जिन
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
एक पछाडि पाना पन्नी र मक्खन वा नस्ल खाना पकाउने स्प्रेको साथ स्प्रे गर्नुहोस्।
एक माइक्रोवेव सुरक्षित कटोरा मा, चीनी शर्करा, कारो मकई सिरप, र नमक। माइक्रोवेव ओवन (100% बिजुली) को बारेमा लगभग 4 मिनेटको लागि कुक गर्नुहोस्, वा जबसम्म अम्बर रङ।
ओवनबाट कैंडी हटाउनुहोस् (यो धेरै तातो छ, धेरै सावधान रहनुहोस्) र मूंगफट जोड्नुहोस्; एल मिनेटमा 2 मिनेट लामो खाना पकाउनुहोस्।
ओवनबाट यसलाई हटाउनुहोस् मार्जिन, बेकिंग सोडा, र वेनिला सबै एकै पल्ट जोड्नुहोस्, र राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस् र तयार पाक पानामा फैलिएको ((यसले छिट्टै सेटअप गर्दछ)।
ठोक्नुहोस्, त्यसपछि मूंगफली भित्री टुक्राहरू टुक्राहरूमा तोड्नुहोस् र कडा फिटिंग ढक्कन संग एक कंटेनरमा राख्नुहोस्।
क्यान्सरको नोट: "मेरो माइक्रोवेव 1000 वाट हुन्छ, त्यसैले म वास्तवमा मेरो भित्ता लामो समयसम्म छोड्नुहुन्न। म यो सबै समय बनाउँछ - यो धेरै सजिलो र स्वादिष्ट छ। म सामान्यतः मार्जिन, बेकिंग सोडा र वेनिला लिन्छु यो एक कटोरा मा एक साथ, त्यसैले म संग चाँडै काम गर्न सक्छु। म अग्रिम मेरो प्यान स्प्रे गर्दछ, ताकि यो मेरो लागि तयार हुनेछ। "
तपाईं पनि जस्तो मनपर्छ:
मूंगफली Brittle संग हनी भुना भयो Peanuts
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 212 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 186 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 43 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |