यो एक स्वादिष्ट चकलेट जस्तै चकलेट फ्र्रोस्टिङ हो, र जब तपाईं छिटो हुनुहुन्छ भने बनाउनको लागि यो उत्कृष्ट हो। यसलाई 1 मिनेटको लागि उछ्याउनुहोस्, र त्यसपछि बिस्तारै पर्न थाल्नु नपर्ने र फर्म बन्नुहोस्, तर ओभरब्याट नगर्नुहोस्।
मलाई यो सरल ठुलो या पहेंलो पानाको केक को लागी मन पर्छ। यो केक मा राम्रो तरिकाले कम्पनीहरु को। यो विशेष रूप देखि एक पाना कोक को लागि राम्रो छ तर यसलाई छिटो फैलिएको छ पहिले यो कम्पनीहरू माथि। अथवा, फ्रस्टिङलाई राम्रो बनाउन र मोटो नभएसम्म तर अझै पोजीबल र त्यसपछि यसलाई बन्डट केक वा ट्याब्लेटको ब्रेकमा बहाउँदछ। फ्रस्टिंगको मोटो तहको लागि नुस्खा सजिलै दबाइन्छ।
यो मात्र सजिलो छैन, यो केवल पाँच सामग्रीहरूसँग बनाइएको छ!
सम्बन्धित पनीर : चकलेट क्रीम पनीर फ्रस्टिङ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप मक्खन (4 चम्मच)
- 1 कप दाग
- 1/4 कप दूध - पुरा, भत्किएको वा कम वसा सबै ठीक छ
- 1/2 कप semisweet चकलेट चिप्स
- 1 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
सानो ससनीनमा मक्खन, चिनी र दूध मिलाउनुहोस्; एक फोडा ल्याउनुहोस्। 1 मिनेटको लागि उकालो गर्मीबाट हटाउनुहोस् र चकलेट चिप्स र वेनिलामा हलचल।
बिजुलीको मिक्सरसँग फ्रोस्टिङ बिच नगर्नुसम्म यो फैलिएको स्थिरतामा पछाडि सुरु हुन्छ। ओभरब्याट नगर्नुहोस् वा फ्याजजस्तै यो धेरै फर्म हुनेछ। केक मा डालो र छिटो फैलाउनुहोस्।
यदि फ्रोस्टिंग कडा कडा हुन्छ र फैलाउन गाह्रो हुन सक्छ, सानो तातो पानी थप गर्नुहोस् वा तपाईको स्पटुला वा चाकूलाई पानीमा राख्नु जस्तै गरम पानीमा डुबाउनुहोस्।
9-द्वारा -13-द्वारा-2-इन्च केक माथि शीर्षमा फ्रस्टिङ बनाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 53 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |