यो एक पकाएको चकलेट जस्तै फ्रस्टिंग हो, स्पाइस केक वा ब्राउन शुगर केक लागि एकदम राम्रो छ। यो चॉकलेट केकमा पनि राम्रो हुनेछ।
यो क्यामिल फ्रि स्पाइस केक, एक जाम केक, वा समान केकमा फ्र्रेड गर्ने प्रयोग गर्नुहोस्। यदि ठोक्किएको फर्म हुन्छ र फैलाउन गाह्रो हुन्छ भने गर्म पानीमा स्पटुला डुबाउनुहोस्।
सम्बन्धित पकाउने विधि: फराकिलो कारमेल क्रीम पनीर फ्रस्टिङ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 कप ब्राउन शुगर (प्याक, हल्का)
- 2 चम्मच मकई सिरप
- 3 चम्मच मक्खन
- नमक को 1 ड्यास
- 3/4 कप क्रीम
- 1 चम्मच वेनिला
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो ससनीमा, अवयव मिलाउनुहोस् र राम्रो मिश्रण गर्नुहोस् मिश्रण गर्नुहोस्। एक फोडा ल्याउनुहोस्; कवर र 3 मिनेट पकाउनुहोस्।
- अनलक गर्नुहोस् र 238 डिग्री कैंडी थर्मामीटरमा पकाउनुहोस् वा ठुलो पानीमा खसेपछि नरम बल प्रपत्र सम्म पकाउनुहोस्। 3 मिनेटको लागि शांत
- मोटो र फैलाउन योग्य नहुनुहोस्। यो आफ्नो चमक हराउन सुरु गर्नु पर्छ।
- तहहरू र केकका पक्षहरूमा फैलिएको छ।
- केक फ्रिज गर्दा, फ्रोजिङ धेरै कठोर हुन सक्छ। जब पनि यो फैलाउन योग्य हुनुपर्दछ थोडा गरम पानी थप्नुहोस्। तातो पानीमा स्पटुला डुब्न आवश्यक छ भने फ्रस्ट सुचारु गर्न।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 3552 |
| कुल मोटा | 99 जी |
| पागलिएको बोसो | 63 g |
| असंतृप्त फैट | 26 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 2 9 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 438 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 685 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 6 g |