Caraway बीउ र सिरका को एक छिटो कुनै पनि गिर वा शीतकालीन भोजनको लागि स्वादिष्ट र सुन्दर सुन्दर र रंगीन रातो गोभी बनाउँछ।
नोट: अनियोजित चावल शराब सिरका प्रयोग गर्नुहोस् ("मौसमी" प्रकारले यो नुस्खामा वा अन्य हल्का सिरका, जस्तै सिडर सिरकाको रूपमा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 हेड गोभी गोभी
- 1 चम्मच वनस्पति वा जैतून का तेल
- 1/2 चम्मच खराबीको बीउ
- 1/2 चम्मच ठीक समुद्री नमक, अधिक स्वाद को लागि
- 1 चम्मच अशुद्ध चावल को शराब सिरका या साइडर सिरका, अधिक स्वाद को लागि
यसलाई कसरी बनाउने?
- बन्द गर्नुहोस् र गोभी को बाह्य पातहरू खारेज गर्नुहोस्। तीव्र चाकू प्रयोग गरेर, गोभीले लामो समयसम्म (कोरको माध्यमबाट) मा कटौती गर्छ। काट्नुहोस् र कोर खारेज गर्नुहोस्। गोभी कट-साइड तल राख्नुहोस् र यसलाई पतली सकेसम्म टुक्र्याउनुहोस् (यदि तपाइँसँग एक हात छ भने तपाईं एक म्यानोलिन पनि प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ)। कोबाबालाई अलग राख्नुहोस्।
- एक ठूलो सटानी प्यान वा मध्यम बर्तनमा, उज्यालो र तेलका बीजहरू मध्यम-उच्च उचाईमा उज्यालो हुँदासम्म बीउ सिसाइन्छ। गोभी र नुन थप्नुहोस्। कुक, स्ट्राइकिंग, सबै कुरा जोड्न। मध्यम र मध्यममा गर्मी घटाउनुहोस्। कुकुर, कहिलेकाहीँ घिमिरे, गोभी र डिलिङ्ग हुने बेलामा 15 मिनेट पछि काटेर निस्कन्छ। गोभी पकाउनको लागी नि: शुल्क लाग्छ - 30 मिनेट सम्म - यदि तपाईं यो अतिरिक्त-निविदा चाहनुहुन्छ।
- गोभीको साथ दाखिला छिटो टाँस्नुहोस् र बढी नुन र सिरका जोड्नुहोस् भने तपाईलाई मनपर्छ। गोभी गर्म वा न्यानो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 60 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 231 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 12 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 3 जी |