यो गाजरको केक नुस्खा भनेको सबैभन्दा राम्रो हो जुन कसैको दु: खबाट बाहिर ल्याइएको छ। तैपनि यो बनाउन सजिलो छ, एक पल्ट जब तपाई गाजर टुक्रा भयो! मलाई विश्वास छ कि बच्चा गाजर, यद्यपि साँच्चै एक दुखाइ दुख्न, यो नुस्खाको रहस्य हो। उनीहरूले नियमित गाजरको तुलनामा राम्रो गाजरको तुलनामा अधिक निविदा हुन्छन् (भित्ताले नियमित रूपमा गाजरमा राम्रो गालिएको छ!)।
क्रीम पनीर फ्रोजिङ यो केकको लागि आवश्यक छ। कुनै अर्को फ्रोस्टिङले गर्नेछैन। हल्का टंग र धनी क्रीम पनीर फ्रस्टिंगमा थप्नु अविश्वसनीय छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप बच्चा गाजर (टुक्रिएको)
- 1 कप तेल
- 1 कप शर्करा
- 1 कप ब्राउन शुगर
- 2 अण्डा
- 1 tablespoon vanilla
- 2 1/2 प्याला आटा
- 2 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1/2 चम्मच दालचीनी
- 1/2 चम्मच नुन
- वैकल्पिक: 1 कप अखरोट (कटाई, वा टुक्राको नारियल)
- 1 ब्याच
- क्रीम पनीर frosting (वा तपाइँको मनपर्ने नुस्खा)
यसलाई कसरी बनाउने?
Preheat ओवन 350 डिग्री एफ। छाया बच्चा गाजर (यो केहि समय लाग्छ, तर यो राम्रो छ)।
ठूलो कटोरामा तेल, शिर, भूरी शर्करा, भेनिला र अण्डाहरू मिलाउनुहोस् र राम्रोसँग हराउनुहोस्। आटा, पाक सोडा, दालचीनी र नमकमा आउँदो र राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
गाजर जोड्नुहोस् र राम्ररी हराउनुहोस्। त्यसपछि बाँकी आउँदैमा पिट्नुभयो। 1/2 कप बटुआ मा हलचल र राम्रो मिश्रण गर्नुहोस्। 13x 9 "प्यानमा टाँस्नुहोस् र समान रूपमा फैलाउनुहोस्। 45-55 मिनेटको लागि 350 डिग्री एफ फोकमा ब्ल्याक सुन ब्रान्ड र केक स्प्रिंग्स ब्याक गर्नुहोस् जब हल्का रूपमा केन्द्रमा छुनुहोस्।
गाजरको केकलाई तार तारमा ठोक्नुहोस्।
क्रीम पनीर फ्रस्टिंगमा तह बटुआ वा नारियल ठंडा गाजर केक माथि फैलियो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 21 9 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 31 मिलीग्राम |
| सोडियम | 371 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 36 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |