यो halibut एक स्वादिष्ट मक्खन मा राम्रो स्वाद संग लोड सस मा बर्खास्त छ। तपाईले यो ग्रील्ड माछा आफैलाई सेवा गर्न सक्नुहुन्छ वा सलाद वा माछा टेकोसमा प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 halibut steaks, 1 इन्च मोटी
- 3/4 कप / 180 एमएल ताजा सिलिलाउरो, पतला कटाई
- 1/4 कप / 60 एमएल मक्खन
- 3 चम्मच / 45 एमएल ताजा चूनेको रस
- 1 लौह
- लसुन , मिनीज
- 1/2 चम्मच / 2.5 मिलीलीटर
- रातो कालो मिर्च
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल समुद्री नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल मोटे जमीन काली मिर्च
- गार्निशको लागि 4-6 लिम्मे काज
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक गिलास बेकिंग डिशमा हल्बट प्लेस र चिनियाँ रस संग कोट। नमक र काली मिर्चले छिटो र 20 मिनेटको लागि अलग।
- यसबाहेक मध्यम गर्मीमा सानो साउसेनमा मक्खन पिउने। लगभग 1 मिनेटको लागि लसुन र साउट थप्नुहोस्।
- सिलिलाउरो र रातो मिर्च फ्लेक्सहरू थप्नुहोस् र 1 मिनेटको लागि हलचल गर्नुहोस्। गर्मीबाट हटाउनुहोस्।
- मध्यम माध्यमिक आगोमा ओगटेको ग्रिलमा halibut प्लेस गर्नुहोस्। केन्द्रको माध्यमबाट अपारदर्शी नभएसम्म, प्रति पक्ष लगभग 5 देखि 7 मिनेट।
- घाँटीको बेलामा मक्खन सस संग प्रायः टाँस्नुहोस्। चूने भेडाहरूसँग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 557 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 221 मिलीग्राम |
| सोडियम | 573 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 27 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 76 g |