समुद्री बास तयार गर्न यो अद्भुत अझै सरल तरीका हो। लसुन मक्खन सस राम्रो तरिकाले मिश्रण र यस प्रकाश र निविदा माछाको हल्का स्वाद संग। एक पूर्ण भोजन को लागि चावल र ग्रील्ड सब्जिहरु संग सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउंड / 900 ग्राम समुद्री बास
- 3 चम्मच / 45 एमएल मक्खन
- रस 1 मध्यम नींबू
- 1 1/2 चम्मच अतिरिक्त अनुहार जैतून को तेल
- 2 चम्मच / 30 एमएल
- ताजा इटालियन अजफ्ती , पतला कटाई
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 1/4 चम्मच / 1.25 एमएल लसुन पाउडर
- 1/4 चम्मच / 1.25 एमएल प्यापिका
- 1/4 चम्मच / 1.25 एमएल प्याज पाउडर
- 1/4 चम्मच / 1.25 एमएल समुद्री नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- मक्खन सस, गहिरो मक्खन, नींबूको रस लहसुन, र अजवाली तयार पार्ने, एक सानो सासपेनमा। मक्खनले पखाल्नु एकचोटि हटाउनुहोस्।
- मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। माछा माछा राख्नु पहिले दाँया राख्नु, दाँतको टुक्रा तेललाई पक्का गर्नुहोस्। यो भाषाको ठूलो जोडी, तहका कागज तौलिए र एक उच्च धुआं बिन्दु तेल प्रयोग गरेर प्राप्त गर्न सकिन्छ। जैतून का तेल एक चुरोटमा काम गर्नेछ। तेलमा कागज तौलिया डुप्पेट गर्नुहोस् र गेट्समा कम्तिमा 3 चोटि एक गैर-स्टिक सतह सिर्जना गर्न चलाउनुहोस्। यो खानाले खाना पकाउने प्रक्रियाको समयमा तोडिदिने छ।
- सानो कटोरा मा प्याज पाउडर, लसुन, पेपरिका, काली मिर्च र नमक मिलाउनुहोस्।
- माछाको दुबै पक्षहरूमा छिटो मिश्रण।
- माछालाई ग्रिलमा राख्नुहोस् र 7 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। मक्खन र कोट घुमाउनुहोस् मक्खन सस। लगभग 7 थप मिनेटको लागि कुक गर्नुहोस्।
- एकपटक माछा कम्तिमा 145 डिग्री एफ। को आन्तरिक पुग्छ, गर्मीबाट हटाउनुहोस्, जैतूनको तेलमा बहाव गर्नुहोस्, र तपाईंको मनपर्ने पक्षमा सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 410 |
| कुल मोटा | 1 9 |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 116 मिलीग्राम |
| सोडियम | 330 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 17 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 45 g |