लन्डन ब्रेल को लागि यो क्लासिक नुस्खा एक शानदार शराब र balsamic सिरका मिश्रण मा खाईएको छ। यदि तपाइँ साँच्चै यसलाई फङ्क स्टेक प्रयोग गरेर प्रयास गर्न चाहानुहुन्छ भने।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 ठूलो लसुन लौको, मिनिसिङ
- 1/2 चम्मच (7.5 मिलीलीटर) समुद्री नमक
- 1/2 कप (120 एमएल) सूखी रातो रक्सी
- 1/4 कप (60 एमएल)
- balsamic सिरका
- 1/4 कप (60 एमएल) कम सोडियम सोया सस
- 1 चम्मच (15 एमएल) हनी
- 1 चम्मच (5 एमएल) मोटे जमीन काली मिर्च
- 1 चम्मच (5 एमएल) वर्कसेर्सियर सॉस
- 2 पाउन्ड (900 ग्राम) शीर्ष-राउन्ड लन्डन ब्रोइल - 1/2 इन्च मोटी
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सबै अचार सामग्री मिलाउनुहोस्, नमक भंग गर्न राम्रो मिश्रण। एक भारी डाइरेस्ट रिसेलेबलयुक्त प्लास्टिकको बैगमा लन्डन ब्रोइललाई अन्नपूर्ण बनाइन्छ। सील बैग, अतिरिक्त हावा बाहिर निकाल्दै। Marinate, ठुलो, कहिलेकाहीँ बदलियो, 4 देखि 6 घण्टासम्म।
2. ग्रिल तयार गर्नुहोस्। अतिरिक्त डिप बन्द गरेर स्टेक हटाउनुहोस्, र तेलको रैकमा ग्रिल 5 देखि 6 इन्च चमकदार कोइलाहरूमा सेट गर्दछ, हरेक दुर्लभमा 8 देखि 10 मिनेटको लागि मध्यम दुर्लभको लागि।
3. स्टेक ट्रान्जिङ बोर्डमा पठाउनुहोस्, पन्नीसँग आवरण गर्नुहोस् र कारवाही अघि 10 मिनेट खडा गरौं। अनाज मा काट्नुहोस्।
4. लन्डन ब्रेल को लागि एक सेवा चटनी मा चासो छ भने, बस अनावश्यक नुस्खा डबल। मासु संग मार्न को लागी आधामा राख्नुहोस्। एक सानो सासपासमा अर्को आधा राख्नुहोस् र उच्च उबाल ल्याउनुहोस्। गर्मी को गर्मी कम गर्नुहोस र कम गर्मी मा 8 मिनेट को लागि उबाल लें। अक्सर हल। जलाउनको लागि हेर्नुहोस् र तदनुसार गर्मी समायोजन गर्नुहोस्। चम्मच एक चम्मच पछि कोट को लागि पर्याप्त कम हुनु पर्छ। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र पकाइएको मासुको साथमा तातो सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 466 |
| कुल मोटा | 15 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 172 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,951 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 64 g |