यो सजिलो बिरुवा रातो स्न्यापर नुस्खा मात्र सानो तेल र काजुन वा क्रियोल सिजनको साथ अनुभवी हुन्छ। शीर्ष माछा एक चिंराट सस या क्रीम सस संग, या यो एक सोसल साल्सा संग प्रकाश राखन।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 देखि 4 रातो स्नपर फलालेट (लगभग 6 औंस प्रत्येक)
- नमक स्वाद
- काली मिर्चको स्वाद
- कजुन स्वादको स्वाद (वा क्रस सिजन)
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat Broiler। तेलको साथ हल्का ब्रश ब्रेलर प्यान रैक र जैतून को तेल स्प्रे संग स्प्रे।
- सानो चिसो तेलको साथ छालाको छाला सुत्नुहोस् वा सानो ज्वरो तेलको साथमा मर्नुहोस् त्यसपछि हल्का रूपमा सानो नमक र काली मिर्च र सिजनको साथ।
- ब्रेलर रैकमा फाइल फिलेटहरू, छाला-साइड डाउन गर्नुहोस्।
- नमक, मरिच, काजुन सिजन, र थोपा अधिक जैतून का तेल संग बिरुवाको मौसम।
- फिलिङ्ग भित्रको भित्तामा राख्नुहोस्, गर्मीबाट 5 देखि 6 इन्च, र माछा समात्न नभएसम्म वा लगभग 10 मिनेट झिक्न सम्म पुग्नुहोस्।
- क्रिम चिन्ता चटनी (दाँया देखाईएको), शरी क्रीम सॉस , वा हल्का फलसाल साल्सासँग तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 22 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 78 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 1 g |