तपाईं पास्ता खाँदै हुनुहुन्छ, क्यालोरीहरू बचत गर्दा। स्पेगेटी स्क्वैश पास्ताको स्थान लिन्छ, जबकि पेस्टो, मोजाजरेल र पेर्मेसन पनीरले यो गहराई दिन्छ। विश्वास गर्न गाह्रो छ यो यो नुस्खाले केवल 5 अवयवहरू चाहिन्छ। बजारबाट आफ्नो मनपर्ने पूर्व-निर्मित पेस्टो चटनी प्रयोग गर्नुहोस् वा खाना प्रोसेसर वा ब्लेंडरमा तपाइँको आफ्नै पेस्टो सस हटाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 मध्यम स्पेगेटी स्क्वाश , पकाएको र कट्टानमा छाडिएको
- 1 Tablespoon
- जैतून का तेल
- 3/4 कप
- pesto sauce
- 4 औंस स्मोक्ड वा सादा
- mozzarella , shredded
- 1/4 कप ग्रेटेड
- पर्मेसन पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
स्किलेटले मध्यम-उच्च गर्मीमा राख्नुहोस्। जब तातो, जैतूनको तेल र पकाएको स्प्यागेट स्क्वाश जोड्नुहोस्। काँटामा काँधमा हलचल। जब स्पेगेटी स्क्वाश को माध्यम ले गरम हुन्छ, मोोजराजेल र पेर्मेसन चीजहरु लाई जोड दिए र हलचल गर्छन। जब पिघ्न सुरु हुन्छ, गर्मीबाट हटाउनुहोस् र हट सेवा गर्नुहोस्।
सुझाव सम्बन्धित व्यञ्जनहरू
• कुक स्पैगेटि स्क्वाश कसरी कुकुर - फोटोहरू साथ चरण द्वारा कदम
• क्लासिक पेस्टो चटनी पकाउनुहोस्
• स्पागेटी स्क्वाश भूमध्य चिकन चटनी पकाने पछि
• स्पागेटी स्क्वाश भूमध्य सॉस भिडियो संग
• टर्की टेट्राजिनजी संग स्पागेटी स्क्वाश नुस्खा
• टर्की टेट्राजिनई संग स्पेगेटी स्क्वाश भिडियो
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 96 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 14 मिलीग्राम |
| सोडियम | 397 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 4 जी |