यो ठूलो ब्याच ककटेल कुनै पनि पार्टी वा कार्यक्रमको लागि समयको अगाडी बनाउनुहोस्। एक प्यारा अदरक सरल सिरप सुन्दर तरिकाले ताजा रक्सी चिया र मस्काटो संग स्पार्कलिङ ककटेलको लागि हल्का र तातोपानीको साथ संग विवाह गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप शर्करा
- आधा कप खुट्टा र पिसिलो कटालो ताजा अदरक
- 2½ क्यूटी। तातो ब्रेस्ड आइस चिया
- 1 बोतल मस्काटो
- 12 टुक्रा टुक्रा भएका अदरक (जुत्ताको लागि)
- 1 बोतल मस्काटो
- बरफ क्यूब्स
यसलाई कसरी बनाउने?
अदरक सरल सिरप बनाउनको लागी 1 कप शर्करा र 1 कप पानी लाई फोडामा ल्याउनुहोस्। निश्चित गर्नुहोस् कि तातो गर्मीबाट हटाउने र ताजा अदरक जोड्नुअघि चीनी पूर्ण रूपमा भंग भएको छ।
खपत गर्न लगभग 10 मिनेट बस्न दिनुहोस्। तनाव र त्यसपछि सिरप पूर्णतया शांत गर्न अनुमति दिनुहोस्।
एक पिचरमा, सिरप र चिनो मिलाउनुहोस् र फ्रिजमा भर्खरै राख्नुहोस्।
- आइस क्यूबहरूसँग लामो चश्मा भर्नुहोस्। 1 कपको चिया भित्र र त्यसपछि माथिको 1/4 कप मुस्कुराटोमा राख्नुहोस्। गिलासमा रिम वा फ्लोटिंगमा क्यान्ड्डिंग अदरकको टुक्रा संग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 108 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 119 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 24 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |