यो ताजा र उज्ज्वल सिट्रस सिङ्ग्रिया सिर्जना गर्न मिठाई सेतो शराब वा शैम्पेनको साथ अङ्ग्रेजी , सुन्तला, नीबू र नीमको मीठा र खट्टेका स्वादहरू मिलाउनुहोस्। यो नुस्खा 6 मा कार्य गर्दछ, यसलाई साथी वा सानो उत्सव संग मिलन को लागी एकदम सही बनाउनुहोस्। यसलाई मिलाउन सजिलो छ, केवल 10 मिनेट लाग्दछ, र तपाइँले ब्याट्री डबल वा ट्रिप गर्न सक्नुहुन्छ ठूला पक्षहरूको लागि।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 बोतल सेतो शराब, तपाईं सूखी वा मीठो, पिन्टो ग्र्रिगियो र राइजिङ्ग काम राम्रो तरिकाले प्रयोग गर्न सक्नुहुनेछ। तपाईं एक स्पार्कलिंग सिटरस साइंग्रिया बनाउनको लागी एक शैम्पेन प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ। यदि तपाइँ मीठा शराब प्रयोग गर्नुहुन्न भने, तपाइँले केहि बिरोइनलाई स्वाद दिन आवश्यक पर्दछ।
- 1 सी। रूबी लाल अंगूरफ्रस रस
- ½ c। अंगूरभोज वोदका
- ¼ सी। ट्रिपल सेक
- आधा अंगूर, पतला कटाई
- 1 सुन्तला, पतला कटाई
- 2 लम्बाई, पतला कटाई
- 1 नींबू, पतला कटाई
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो सामग्री वा पंच कटोरामा सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस्। यसलाई गठबन्धन दिनुहोस्। ठुलो वा बर्फसँग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 109 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 1 g |