सेन्जेन स्टुबेन डेन डेभरको, कोलोराडोले यो लज्जास्पद शरद ऋतु ककटेल सँगै राखेका छन् जसले उत्कृष्ट क्र्याकका , बोका लोकाको सुविधा दिन्छ। कविता र कारण ज्यादातर तत्वहरू बनेको छ जुन हामीले अधिक उष्णकटिबंधीय रूपमा सोच्न सक्दछौं तर यो दालमोन-इन्फ्लुसेन्ट सरल साइपअप हो जुन यसले राम्रो मौसम स्वाद दिन्छ।
सिरप बनाउन धेरै सजिलो छ र तल नुस्खाको निर्देशनहरूको लिङ्क छ। एकपटक तपाईंले ब्याच बनाउनु भएको बेला तपाइँ यो शरद स्पिन लगभग कुनै अन्य मनपर्ने ककटेल जोड्न को लागी सादा सिरप को एक स्थान को रूपमा प्रयोग गर्न सक्नुहुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 औंस कैचिका (बोका लोका)
- 1/2 औंस
- नारंगी तरकारी (एपरोल)
- 3/4 औंस
- दालचीनी सरल सिरप
- 1/2 औंस लिमको रस (ताजा)
- 1 औंस
- अंगूरको रस (ताजा)
- गार्निश: 1
- चूने पहिया
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै कन्ट्रिजहरू हिसाब गर्नुहोस् एक ब्रेकेल ह्याकरमा बर्फ संग।
- कलिन्स गिलासमा ताजा बर्फमाथि तनाव ।
- चूने पहियाको साथ गार्निश।
Recipe सौजन्य: सेन केनियन को लागि बोका लोका कोकाका
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 166 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 25 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 38 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 2 जी |