क्लासिक होल्यान्डिज सॉस केहि गलत छैन किनकी केहि तपाईं विश्वास गर्थे। यसलाई बिस्तारै लैजानुहोस्, निर्देशनहरू पालना गर्नुहोस्, र तपाइँसँग हरेक समय एक राम्रो Hollandaise चटप हुनेछ।
अझै पनि नर्वस एक खाली Hollandaise चट्टान को लागि कदम निर्देशन द्वारा Danilo Alfaro कदम को जाँच को बाहिर ।
Hollandaise सॉस धेरै व्यञ्जनको लागि स्वादिष्ट संगति हो: माछा, अण्डा, असार्बागस र चिसो, धानको चटनीलाई पूर्ण साझेदारहरू। एक क्लासिक Hollandaise सस मा विविधता को लागि यिनी व्यंजनहरु मा एक नजर छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 250 ग्राम (8 औँ) अज्ञात मक्खन
- 4 ठूलो अन्डा व्यक्ति
- 1 चम्मच टरागन सिरका
- पिच नमक
- आधा नींबू
- केनी मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- कम गर्मीमा मक्खन पिच्छे। यो माथिल्लो सुनको मोटो (स्पष्ट मक्खन) को एक तह बनाउन को लागी अलग हुनेछ। स्पष्ट मक्खनलाई हटाउन एक ब्रेक प्रयोग गर्नुहोस्, प्यानमा दूध अवशिष्ट छोडिदिनुहोस् (अवशिष्ट खारेज गर्नुहोस्)। हल्का मक्खनमा न्यानो ठाउँमा राख्नुहोस्।
- सिरका, नमक र चिसो पानीको 2 चम्मच र केहि मिनेटका लागि व्हिस्कसँग स्टेनलेस स्टील कटोरामा अण्डा व्यक्ति राख्नुहोस्।
- पानीको एक प्यानमा कटोरा सेट गर्नुहोस्।
- मिश्रण नमिल्ने सम्मको छ, र मोटो र चम्किलो हुन्छ।
- पानीको प्यानबाट हटाउनुहोस् र बिस्तारै स्पष्ट मक्खनमा whisk। नींबूको रसमा निचोड, केनेनीको चुरोटको मौसम र नमक जाँच गर्नुहोस्। सकेसम्म चाँडो सेवा गर्नुहोस्।
क्यान्टिन - ग्रेट ब्रिटिश फूड बुक को पकाने को शिष्टाचार
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 497 |
| कुल मोटा | 52 जी |
| पागलिएको बोसो | 31 g |
| असंतृप्त फैट | 16 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 348 मिलीग्राम |
| सोडियम | 168 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 8 जी |