मंगोसँग बेक्ड स्यालको लागि यो नुस्खा अन्य फलहरु संग मिठो हुन सक्छ जुन मिठो र तीतो हुन्छ। यदि तपाईं पाकेको माण पाउन सक्नुहुन्न भने जरिवाना, पीडाहरू, वा चित्रणहरू प्रयोग गरेर विचार गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 tbsp। सोया सस
- 1 लौह लसुन, मिनिड
- 1-1 / 2 पाउंड। एकमात्र फाइलहरू
- 1 कप कटा आम, पीडाहरू, या चित्रण
- 1 चम्मच। ग्रेटेड अदरक रूट
- 2 चम्मच। कागतीको रस
- 1 चम्मच। चीनी
- 1/4 टस्पेस। नमक
- ड्यास सेतो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ओवन पहिले 375 डिग्री। ग्लास बेकिंग डिशमा एकल तहमा फाइलहरू राख्नुहोस्। लसुन संग सोया सस र मिक्स मा फैल।
2. 30 मिनेटको लागि खारेज गर्न कोठाको तापमानमा खडा राख्नुहोस्।
3. आम, अदरक, नींबूको रस, र नुन र काली मिर्च जोड्नुहोस्। यस मिश्रणलाई समान रूपमा माछा मार्नुहोस् र 10-12 मिनेटको लागि पकाउनुहोस् वा जब काँधमा जाँच्नुमा माछा फ्लेक्स सजिलै संग।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 297 |
| कुल मोटा | 22 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 10 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 57 मिलीग्राम |
| सोडियम | 937 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 14 जी |