बुल्गेरियन डिब्बा सार्मा एक मुख्य पाठ्यक्रम हो जसले कटा भेडा वा बाछाको लिभर र चावलको साथ बनाएको छ, ज्वरोकाका रूपमा चिनिन्छ एक सेतो अन्डा कमाण्डर।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 पाउन्ड लैब वा बालीको लिभर, धोइयो, ट्रिममिड र कटाई
- 2 चम्मच मक्खन
- 2 गुच्छा हरी प्याज कटायो
- 1/2 कप लामो-अन्न सेतो चावल, पिसाब
- 2 कप गर्म भेडा या बीफ स्टक
- 1 चम्मच ताजा टकसाल
- 2 ठूला अण्डाहरू, पिटे
- 1 कप सादा दही
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो डच ओवनमा , सटर लिभर मक्खनमा। लगभग सकिएपछि, प्याजहरू थप गर्नुहोस् र केहि मिनेटहरू साट गर्नुहोस्। सूखे चावल र सेतो जोड्नुहोस्, वसा संग कोटिंग।
- हट स्टक, नमक र मरिच थप्नुहोस स्वाद र टकसाल। एक फोडा, आवरण ल्याउनुहोस् र 20 मिनेट उकालो।
- गर्मीको ओवन 350 डिग्री। ग्रीड 9-इन्च -13-इन्च प्यानमा स्थान्तरण गर्नुहोस्। दहीसँग अण्डाको अण्डालाई क्यान्सर ( zalivka ) बनाउन र लिभर-चावलको मिश्रणमा फैलियो। 10-15 मिनेट बान्नुहोस् वा कर्डर्ड गोल्डेन ब्राउन हो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 515 |
| कुल मोटा | 32 g |
| पागलिएको बोसो | 15 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 280 मिलीग्राम |
| सोडियम | 172 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 16 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 38 जी |