यो बारबेक्यू स्पायरेरिब बनाउन को लागी आधारभूत प्रक्रिया हो। पसिना धुम्रपान र बारबेक्यू सस को राम्रो सहयोग संग उनको सेवा गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 पाउन्ड (1.3 किलोग्राम) पोर्क स्पियररब्स
- 1 1/2 कप (360 एमएल) बारबेक्यू सस
यसलाई कसरी बनाउने?
1. तपाईंको विवेक प्रयोग गर्दै र तपाईंको कोइकोल ग्रिलको साइजको आधारमा, ग्रिल (लगभग 10 देखि 15 सम्म) गर्मीमा हल्का हल्का कोलाहरू लगभग 200 डिग्री एफ / 9 0 डिग्री सिमेन्टको लागि। ट्रिम रिब्स थप चर्को र ग्रिलमा राख्नुहोस्। यहाँ लक्ष्य 4 देखि 6 घण्टाको लागि लगभग 200 डिग्री एफ / 9 0 डिग्री सेल्सियस को बारबेक्यू राख्नु हो। प्रत्येक दुई घन्टा, वा आवश्यक रूपमा, एक अलग कंटेनरमा हल्का 6 देखि 8 कोइलहरू (चारकोल चिम्नीहरू यसका लागि उत्कृष्ट छन्) र बारबेक्यूमा जब तिनीहरू किन किनारामा सेतो घुमाउन थाले।
2. पाँच घण्टा पछि, उदारतापूर्वक बारबेक्यू सस संग ब्रश र अर्को घण्टाको लागि पकाउन जारी राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 65 9 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 9 7 मिलीग्राम |
| सोडियम | 869 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 29 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 62 g |