यो एकदम सजिलो रमाईलो हो, तर यो तातो छ । सानो स्वरमा टोन गर्न मध्यम वा हल्का मिर्च पाउडर प्रयोग गरी हेर्नुहोस्। यो बार्बेक्यु रगको स्वाद र सुँगुर जोड्न को लागी एक राम्रो तरिका हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप / 240 एमएल
- मिर्च पाउडर (तातो)
- 1/4 कप / 60 एमएल लसुन नमक
- 2 चम्मच / 30 एमएल प्याज पाउडर
- 1 चम्मच / 15 मिलीलीटर काली मिर्च (ताजा, जमीन)
- 1 चम्मच / 15 एमएल सेनी
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सबै सामग्री सँगै मिलाउनुहोस्। एक वाटाइट कन्टेनरमा भण्डार गर्नुहोस् र ठुलो र अँध्यारो ठाउँमा राख्नुहोस्। तयारी पछि 6 महिना सम्म भण्डारण गर्न सकिन्छ।
2. रिबभन्दा माथिको माला घुमाउनुहोस्। सामान्य नियम भनेको छ कि लीक सही मात्रा हो।
यसका लागि यो मल प्रयोग गर्नुहोस्:
- स्मोकरमा बारबेक्यू रिब्स
- एक कोइराला ग्रिल मा बारबेक्यू रिब्स
- एक ग्याँस ग्रिल मा बारबेक्यू रिबन
- ओवनमा बारबेक्यू रिब्स
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 56 |
| कुल मोटा | 2 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 466 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 3 जी |