परम्परागत बारबेक्यू पोर्क वा खुट्टा पोट संग छेउमा पोर्क सेवा गरिन्छ। यो तालिका साइडर सिरका को क्लासिक संयोजन खट्टा, खैरो रंगको शर्कराको लागि मीठो, टमाटरको रंग र गर्मीको लागि सेनी।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 कप सेब साइडर सिरका
- 1/2 कप क्याचअप
- 2 चम्मच सरसफाई
- 2 चम्मच ब्राउन शुगर
- 1 चम्मच काली मिर्च
- 1 चम्मच नमक
- 1 चम्मच केयेन
यसलाई कसरी बनाउने?
1. सनसेन मा सबै अवयवहरू मिलाउनुहोस् र जबरजस्ती सम्म घुम्न नसक्दा जबरजस्ती हुन्छ।
2. गर्मीबाट हटाउनुहोस् र न्यानो सेवा गर्नुहोस्। यो चटनी मान्छे को लागी खुट्टा पोर्कमा थप्न को लागी छ यदि तिनीहरू चाहन्छन्। यदि अगाडी अगाडी बनाउने, फ्रिजमा एक वाटरलाइट वा गिलास कन्टेनर भण्डारण गर्नुहोस् 1 हप्ता सम्म। तपाईं केही महिनाको लागि फ्रीजरमा भण्डारण गर्न सक्नुहुनेछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 10 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 41 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |