फिगारोको विवाहको सुन्दरता अन्जीर-इन्सेक्टेड बोबोनको प्रयोग हो। यो शानदार छ, एक स्वाभाविक स्वादिष्ट स्वाद छ कि तपाईं अन्य ककटेलमा आकर्षक लगाउनुहुनेछ - स्प्रिंग अप मनपर्ने जस्तै मैनहट्टन लाई यस इन्फ्युजन संग सोच्नुहोस्।
इन्फ्यूजन आफैंभन्दा बाहिर, फिगारोको विवाह स्वादको जटिल र धनी मिश्रण समावेश गर्दछ। तपाईं यहाँ कुनै पनि amaro (उदाहरण, Averna) को प्रयोग गर्न को लागी प्रलोभित हुन सक्छ तर म अत्यधिक कार्डरारो को लागि बाहिर हटाउने सिफारिस गर्दछु। यसमा कार्डून (आर्यचोक-जस्तै) र आशिष् थिस्ले समावेश गर्दछ र अन्य विकल्पहरू भन्दा कम कचौरा लाग्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस फ्याग-इन्फिगरेटेड चार रोज्स बोरबोन *
- 1 औंस
- चार रोजेस बोउबन
- 1 औंस कार्डमोaro
- 1 barspoon
- सेन्ट एलिजाबेथ Allspice ड्राम
- गार्निश: नींबू मोड
यसलाई कसरी बनाउने?
- मिक्सिंग गिलासमा सबै अवयवहरू हिउँमा भरियो।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस्।
- नींबू मोडको साथ गार्निश।
Figaro को विवाह जुडी ब्रन्ससन (कांच ब्लग) द्वारा बनाईएको थियो।
* दृश्यात्मक संक्रामित बोरोबोन:
- 750 मिलीलीटर बोतलको चार रोजेस पहेंलो लेबल बोरबोनको साथ शुरु गर्नुहोस्।
- ठूलो चश्मा जारमा बोरोबोन डाल्नुहोस्।
- Diced, सूखिएको टर्की (फ्लैट पहेँलो) अन्जीको 1/8 lb. र diced, 1/4 lb., सूखे मिशन (कालो) अन्ज। ( Figs को बारे मा अधिक )
- जार कसलाई बन्द गर्नुहोस्, र इन्फ्यूजनले हरेक 24 घण्टाको मिश्रणलाई उत्तेजित गर्दै 5-7 दिनको लागि ठुलो, गहिरो स्थानमा आराम गर्न अनुमति दिन्छ।
- पहिले ठीक फिश मेष स्ट्रेनर को माध्यमबाट इन्फ्यूजन रोक्नुहोस्, त्यसपछि पनीर कपडाको माध्यमबाट, पीडित शराब फिर्ता मूल बोतलमा फालिदिनुहोस्।
- इन्फ्लूड बोरबोन फ्रिजमा भण्डारण गर्न सकिन्छ 2 महिना सम्म।
अन्जानको लागि स्वादको जोडीहरू फेला पार्नुहोस् ...
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 221 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 24 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 45 g |
| आहार फाइबर | 9 जी |
| प्रोटिन | 12 जी |