ग्लुटेन-मुक्त चावलको खतरनाक चौडाई छिटो, सजिलो र ओह, असीमित परिचित -ग्लुटेन-मुक्त बच्चाको मनपर्दो नुस्खा । स्वर्ण-ओभरको लागि खेलकुद घटनाहरू साथमा लिनको लागि ब्याच बनाउनुहोस्, वा सडक यात्राका लागि एउटा थलो प्याक गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- ग्लुटेन-मुक्त ब्रान्ड चावल कुरकुरा अनाजको 1 बक्स (10 औंस)
- 8 चम्मच मक्खन (1 स्टिक)
- 1 प्याकेज
- मार्शस्लव्स (10 औंस)
- 1 चम्मच ग्लुटेन-मुक्त
- भेनि निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
- 13 x 9-इन्च प्यान गर्नुहोस्।
- ठूलो प्यानमा कम गर्मीमा मक्खन पिउने।
- मखमली मक्खन मा मार्श्जोल्डी जोड्नुहोस् र पिघ्न सम्म कम गर्मी मा हलचल। गर्मीबाट प्यान हटाउनुहोस्। वेनिला निकाटमा हलचल।
- चावल अनाज मा हलचल र धीरे मार्श्ल्ल्लो मिश्रण संग कोट अनाज।
- तयार पानमा चावलको मिश्रण राख्नुहोस्। बटरको औंलाहरूसँग मिश्रण फ्लैट थिच्नुहोस्।
अनुस्मारक: सधैँ सुनिश्चित गर्नुहोस् कि तपाईंको काम सतहहरु, बर्तन, प्यान र उपकरण ग्लुटन देखि मुक्त छन्।
सँधै उत्पादन लेबलहरू पढ्नुहोस्। निर्माताहरूले बिना नोटिस उत्पादन ढाँचा परिवर्तन गर्न सक्दछन्। जब संदेहमा, खरीद नगर्नुहोस् वा उत्पादनको लागि निर्मातालाई सम्पर्क गर्नु अघि उत्पादन लुटन भन्दा मुक्त छ भनेर प्रमाणित गर्न अघि प्रयोग नगर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 185 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 20 मिलीग्राम |
| सोडियम | 263 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 29 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |