यी चिकन पंखले नयाँ स्तरमा क्लासिक एपेटाइजर लिन्छन् जसले अलि र निविदा राख्छ। यी पखेटाहरू स्वादबाट भरिएका हुन्छन् र क्रीमले डिपर सॉससँग सेवा गर्नुपर्छ। यस नुस्खाको लागि, म नीलो पनीर सस प्रयोग गर्दछु, तथापि, यदि तपाईं नीलो पनीरको प्रशंसक हुनुहुन्न भने भाडा ड्रेसिङ एक चुरोटमा काम गर्न सक्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 पाउण्ड / 1.8 किग्रा चिकन पंख (लगभग 24)
- समुद्री जहाजको लागि:
- 1 कप / 240 एमएल साइडर सिरका
- 2 चम्मच / 30 मिलीलीटर वनस्पति तेल
- 2 चम्मच / 30 एमएल वर्कसेर्सयर सॉस
- 2 चम्मच / 30 मिलीलीटर मिर्च पाउडर
- 1 चम्मच / 5 एमएल लाल मरिच फ्लेक्स
- 1 चम्मच / 5 एमएल नमक
- 1 चम्मच / 5 एमएल काली मिर्च
- वैकल्पिक: 1 चम्मच / 5 एमएल Tabasco
- ब्लू पनीर डिपिङ चटनीको लागि:
- 1 कप / 240 एमएल नीलो पनीर (टुक्रा टुक्रा)
- 2/3 कप / 160 एमएल
- खट्टा क्रीम (वा सादा ग्रीक दही)
- 1/2 कप / 120 एमएल मेयोनेज
- 2 चम्मच / 30 एमएल दूध
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ)
- 1 चम्मच / 5 एमएल वर्कसेर्सयर सॉस
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
1. अङ्कले अनावश्यक सामग्रीहरू सँगसँगै मिलाउनुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्। ठूलो कुखुरामा बगेको कुखुरामा राख्नुहोस्। माथि उठाउनुहोस् कोट बन्द गर्नुहोस्, बैगबाट हवालाई रिहाउनुहोस्, सील र 2 देखि 6 घण्टाको लागि फ्रिज गर्नुहोस्।
2 .इलो पनीर सस को लागी, नीलो पनीर, खट्टा क्रीम, मेयोनेज, लसुन र वर्कस्शियर को कटोरा को कारण बनाइयो। सुचारु सम्म हिँड्नुहोस्। स्याउ प्यानकक ब्याटरको स्थिरता दिन पर्याप्त दूध थप्नुहोस्।
नमक र काली मिर्चको मौसम। कम्तीमा 1-2 घण्टा पहिले सेवाको लागि कभर र फ्रिज गर्नुहोस्।
3. Preheat ग्रिल। अन्न र रिजर्व अन्नबाट पखेटाहरू हटाउनुहोस्। कम आगोमा हट ग्रिलमा पङ्क्तिहरू राख्नुहोस् । ग्रिल नभएसम्म (लगभग 30-35 मिनेट वा जब पङ्क्तिको आन्तरिक तापमान 165-175 डिग्री एफ। बीचमा पुग्छ), खाना पकाउने पहिलो 15 मिनेटको समयमा सुरक्षित रूपमा अचम्मको साथ उजागर। आरक्षित अचेल प्रयोग नगर्नुहोस् यो बिन्दुमा। प्रयोग पछि रद्द गर्नुहोस्।
4. एक पटक पकाउनु, गर्मीबाट पखेटाहरू हटाउनुहोस् र निलो पनीर सससँग सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1590 |
| कुल मोटा | 106 g |
| पागलिएको बोसो | 31 g |
| असंतृप्त फैट | 38 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 440 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1,817 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 131 g |