मामी टेलर 20 औं शताब्दीको पङ्क्तिको वरिपरि एक प्रसिद्ध ओपेरा गायक थिए र एक कथा भन्छ कि रोचेस्टर, न्यू यॉर्क बर्टेन्डरले यो पेन्टिङलाई अनुरोध गरिसकेपछि केहि समय 18 99 मा।
लामो कूलर उनको नाम दिइयो र केही वर्षको लागि उत्कृष्ट लोकप्रियताको आनन्द उठाइयो, त्यसपछि यो वर्षको लागि फ्रिज नभएसम्म क्लासिक ककटेलको नयाँ रुचिको कारणले फेरीयो । यद्यपि, मामी टेलर एक स्कच हाईबल जस्तै एक राम्रो पेय हो।
एक नोट बनाइयो कि यस पेय मा अदरक एले र अदरक बियर को सिफारिश गरिन्छ। तपाइँ कुन प्रयोग गर्नुहुन्छ मसालेदार अदरकको लागि तपाईंको प्राथमिकतामा आधारित हुनेछ। वर्नर को अदरक एई एक नरम, अर्द्ध प्यारी मामी टेलर को लागि एक मनोरंजक विकल्प हो, यद्यपि जब केहि केहि को लागि मूड मा एक जमैकन अदरक बियर शानदार छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 औंस
- मिश्रित स्कच व्हिस्की
- 1/2 को रस
- 6 औंस
- अदरक एले या अदरक बियर (वा हाईबल ग्लास भर्न पर्याप्त छ)
- 1
- त्यसो भएन
यसलाई कसरी बनाउने?
- बर्फमा भरिएको हाईबल गिलासमा व्हिस्की र कागको रस डाल्नुहोस् ।
- अदरक एले वा अदरक बियरको साथ माथि।
- एक लेम पर्खाल संग गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 230 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 14 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 26 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 1 g |