सब्ज र पास्ता संग तीन बीन सूप। के यो एक बोसो सूप हो? वनस्पति सूप? एक नोडल सूप? हो, हाँ र हो! सब्जियों र पास्ता संग यो सुपर स्वस्थ बीन सूप सबै तीन छ, र, यो अझै पनि धेरै स्वस्थ सब्जिहरु र केहि प्रोटीन पनि उपलब्ध गराउँदा वसा र कैलोरीमा कम छ। सही! यो नुस्खा एकदम थोडा बनाउँछ, त्यसैले निश्चित गर्नुहोस् कि तपाइँसँग अतिरिक्त बायाँका लागि तपाईंको फ्रीजर वा फ्रिजमा कोठा छ, वा छिमेकीहरूलाई रातभरको लागि निमन्त्रणा दिनुहोस्!
गेहूं फूड्स काउन्सिलको पनीर र फोटो शिष्टाचार
यो पनि हेर्नुहोस्: थप सजिलै घर बनाइएका सब्जीको सूप व्यञ्जनहरू
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 क्वार सब्जी स्टक
- 1 28-औंसले टमाटरहरू कुचाउन सक्छ
- 1 15-औंस कालो सेम (घटेको हुन सक्छ)
- 1 15-औंस गार्बोजोज बीन्स (घटेको हुन सक्छ)
- 1 15-औंसले गुर्दे सेम (घटेको) गर्नसक्छ।
- 2 माध्यम गाजर (diced)
- 2 रिबेल पेलरी (diced)
- 3/4 कप प्याज (कटाई)
- 1 सानो हरित घंटी काली मिर्च (diced)
- 1 सानो रातो रातो काली मिर्च (diced)
- 8 लौह लसुन (कटाई)
- 1 चम्मच अयगानो
- 1 चम्मच थिम
- 1 चम्मच गुलाबी
- 1 चम्मच तुलसी
- 1 कप सूखा पास्ता, पेन वा रोटीनी
- 3 चम्मच balsamic सिरका
- कपाल, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो सूप वा स्टक बर्तनमा, पास्ता, सिरका, र कालो मिर्च बाहेक सबै चीज मिलाउनुहोस्। उच्च गर्मीमा एक फोडा ल्याउनुहोस्।
- गाजर निविदा-कुरकुरा नभएसम्म आंशिक रूपमा कम गर्न गर्मीमा उचाल्नुहोस् र कहिलेकाहीँ अँध्यारो पार्नुहोस्।
- पास्ता थप गर्नुहोस् र निलम्बन नभएसम्म 10 मिनेट थप गर्नुहोस्।
- मिर्च संग सिरका र मौसम मा हलचल।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 824 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 251 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 151 जी |
| आहार फाइबर | 38 जी |
| प्रोटिन | 47 g |