स्पेनिश टमाटर रोटी मात्र तौलिएको रोटी ताजा लसुन र पकाएको टमाटरको साथमा फसेको छ, त्यसपछि जैतून का तेल र थोडा नमक संग सुकेको हुन्छ। यो आफैले खाएको हुन सक्छ, तर प्राय: पनीर, हैम वा साउसेजसँग टाँसियो र नाश्ता वा एक एपटिजरको रूपमा खाएको छ।
प्यान कोने टमाम ( ट्राटर संग शाब्दिक "रोटी") कहिलेकाहीँ स्पेन को अन्य भागहरुमा पान ला क्याटलाना भनिन्छ। यो Cataluña बाट सरल, सबैभन्दा राम्रो, मनपर्ने, धेरै भन्दा ठूलो खाएको र सबैभन्दा प्रसिद्ध व्यंजन मध्ये एक हो। कातालान मा, यसलाई pa amb tomaquet भनिन्छ ।
यो एक जंगली शैली रोटी प्रयोग गर्ने सबै भन्दा राम्रो छ, यो ठोस र घना र मानक, संक्रामक बगुनेट भन्दा थोडा व्यापक छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 रोफ रोटी (जंगली शैली)
- 2 लौंग लसुन (ठूलो)
- 2 ठूला टमाटरहरू (राउन्ड, पाइप)
- गार्निश: जैतून का तेल (अतिरिक्त कुञ्जी)
- नमक (स्वाद गर्न)
- वैकल्पिक: पतली कटाई स्पेनिश पनीर, कोरोरियो वा हैम
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक अन्त टुक्रा टुक्रा, जो धेरै क्रस्ट हुनेछ र अर्को प्रयोगको लागि यसलाई अलग गर्नुहोस्। त्यसपछि बाकी बालीको टुक्रमा 3/4 इन्च मोटीको बारेमा टुक्रा गर्नुहोस्।
- दुबै पक्षमा हल्का स्वादहरू टोस्ट गर्नुहोस्।
- लसुन लौको पिक्सेल छान्नुहोस् र छोटो छोटो छोप्नुहोस् र रोटीको प्रत्येक टुक्राको टुक्रामा घुमाउनुहोस्। लौंगले तौलिएको रोटीको बिरोध पछि मर्नुपर्यो पछि लुगा लगाउनेछ र तपाईं धब्बा सानो टुक्राको साथ समाप्त हुनेछ जुन पकडाउन असम्भव छ।
- पाकेको टमाटर बीचको मध्यमा आधा। त्यसपछि, टमाटरको आधा प्रयोग गर्दै, प्रत्येक टुक्रामा टमाटरको कटाईको कटाईलाई मार्नुहोस्।
- रोटीको स्लाइसमा अतिरिक्त-कुञ्जी जैतूनको तेल बहाउनुहोस्।
- नमस्कार स्वाद।
- यदि तपाईं चाहानुहुन्छ भने टमाटर रोटीको आनन्द लिनुहोस् वा आफैले टिमलाई टिम गर्नुहोस्। यद्यपि, यदि तपाईं एकदम बढी थप डिश बनाउन चाहानुहुन्छ भने, स्पेनी सेरानो होम, स्पेनिश पनीर , जस्तै म्यान्गोगो वा केही स्पेनी कोरोरोज सॉसेज थप गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 38 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 61 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |