ठेठ स्पेनी सामग्री प्रयोग गरेर, यो टापास डिश छिटो र तयार गर्न सजिलो छ र एक स्वादिष्ट स्वाद छ, अझै नमकीन स्वाद। भुटेको लसुन र पेपरिका ताजा, मुलायम बकरी पनीरसँग मिलाइन्छ, त्यसपछि धूर्त रोटीमा फैलियो र सूर्यको सुकेको टमाटर र क्यापहरू साथ पर्दा।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4-5 लौने लसुन
- 2 टिबी कुञ्जी
- जैतून का तेल
- 4-6 ओज ताजा बकरी पनीर
- 1 1/2 चम्मच
- स्पेनिश पेपरिका
- 1/4 कप
- तेलमा सुकेको सुकेको टमाटरहरू
- 2-3 Tbsp capers, drained
- 1/2 Rustic baguette
यसलाई कसरी बनाउने?
- फ्रिजबाट बकरी पनीर हटाउनुहोस् र बकरी पनीर कोठाको तापमानमा न्यानो गर्न अनुमति दिनुहोस्।
- गर्मीको ओवन 350 डिग्री। एक टोस्टर ओवन यसका लागि राम्रो छ। लसुन लौह राख्नुहोस्, एक प्यानमा नपढ्नुहोस् र माथिको सानो मात्रामा जैतूनको तेल बहाउनुहोस्। ओवनको तातो ओवन र भुईमा राख्नुहोस् लसुन नरम नभएसम्म - लगभग 15 मिनेट। हटाउनुहोस् र सुधार्न अनुमति दिनुहोस्।
- बकरी पनीर र मिश्रणमा पेपरिका थप्नुहोस्। पनीरमा भुइँमा लसुन निकाल्नुहोस्। 1 टिस्स जैतून का तेल र मिश्रण जोड्नुहोस्। पनीर एक गुलाबी-सुन्तला रंग बदल्नेछ।
- 1/3-इन्च मोटीको बारेमा बोगेटमा स्लाइस काट्नुहोस्। प्रत्येक टुक्रामा पनीर मिश्रण फैल्नुहोस्। सूर्य-सुकेको टमाटर र एक क्याप्टर वा दुई रोटीको प्रत्येक टुक्रामा राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 178 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 18 मिलीग्राम |
| सोडियम | 253 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 8 जी |