तपाईं यहूदी हुनु हुँदैन वा अविश्वसनीय घरको चिकन स्टक बनाउनको लागि पर्खनुहोस्। स्टकमा च्याचको स्वादको लागि स्टकमा कम्तिमा दुई घन्टाको योजना बनाउनुहोस्। एक अमीर स्टक कम गर्न रोक्न अर्को घण्टा उबलिरहनुहोस्। बनाउन को लागी स्किम्मेड चिकन वसा (schmaltz) बचत गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (3 देखि 4 पाउण्ड) सम्पूर्ण चिकन
- 1 मध्यम टिपिप (तिमाही)
- 2
- लेक्स (सेतो भाग मात्र, राम्रो तरिकाले सफा र तिमाही)
- 1 सानो रटाबागा (तिमाही)
- पत्तिको साथ 3 रिबेल पेलरी (हल भयो)
- 12 अजमोदका रुखहरू
- 2 ठूलो गाजर (तिमाही)
- 2 ठूलो प्याज (तिमाही)
- 8 मिर्चेरक (कुचल)
- 1/2 tsp। सूखे थिई
- कोसर वा मोटे नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- चिकन सफा गर्नुहोस् र गिफ्टहरू छोड्नुहोस् वा तपाइँलाई गुफामा दिइएका अन्य उपहारहरू। सम्पूर्ण चिकन भित्र र निस्सन्देही कोसर वा मोटे नमक संग सार्नुहोस्। 35 मिनेटसम्म चिकन खडा गरौं।
- मध्यममा ठूलो स्टकस्पटमा चिकन र स्थानबाट नमक धुनुहोस्। आवरण कुखुरा, टिपिप, रटबागा, अजमेर, अजवाली, गाजर, प्याज, मिर्च , र थिमसँग । ठंडे पानीको 4 वा 5 वटा चौडाईहरूसँग आवरण गर्नुहोस्। उच्च गर्मीमा एक फोडा उर्नुहोस्, त्यसपछि तुरुन्तै उचाइमा गर्मी घटाउनुहोस्। 1 1/2 देखि 2 घण्टा सम्म सिम्मर, कहिलेकाहिँ माथिबाट फोम स्किम गर्दै।
- ठूला ठूला ठूला ठूला पट्टेलाई हटाउनुहोस् जब यो अझै स्थिर छ र बिछ्याउने छैन। चिकनबाट मासु हटाउनुहोस् र स्यान्डविचको लागि बचत गर्नुहोस् (कुनै रोटी समयमा!) र सलाद। त्यसपछि हड्डीहरू लिनुहोस् र एक घण्टाको लागि बर्तनमा र तीरमा फर्काउनुहोस्।
- सूप ठूलो कटोरीमा तनाव गर्नुहोस् र स्ट्रिटरमा सबै चीज खारेज गर्नुहोस्। सतहमा बनाउनको लागि कडा वसालाई अनुमति दिन पर्याप्त प्रशीतन, त्यसपछि केवल वसा हटाउनुहोस्। नमक र काली मिर्चले स्वादको साथमा गर्मी ल्याउँनुहोस्।
भान्सा नोटहरू
तपाईं यो सबभन्दा बढी सब्जहरू थप्न सक्नुहुनेछ वा वास्तवमा धनी शरथको लागि फेरि प्रक्रिया गर्न सक्नुहुन्छ। त्यो चिनियाँ चिकनको भण्डार तयार पारिएको छ कहिलेकाहीँ छः छौँ वा आठ कुखुराको रूपमा प्रयोग गरिन्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 615 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 9 जी |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 190 मिलीग्राम |
| सोडियम | 306 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 6 g |
| प्रोटिन | 63 g |