सब्जका साथ यो बीउ स्टव प्याकोपोटमा पकाइएको छ, प्याज सूप मिश्रण, गाजर र आलु, सिजन र अन्य सामग्री।
Worcestershire चटनी र भूरी शर्करा स्वाद स्वाद, प्याज सूप मिश्रण र एक अनुभवी नमक मिश्रण संग स्वाद।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 देखि 1 1/2 पाउंड। स्टव बीफ
- 4 देखि 5 मध्यम आलु, खुर्सानी र 1 1/2 इन्च कुञ्जीमा काटिएको छ
- 4 गाजर, खुट्टा र कटाई
- 1 लिफा सूखा प्याज सूप मिश्रण
- 1 (6 औंस) टमाटर पेस्ट गर्न सक्छ
- 1/2 कप पानी
- 1/4 चम्मच तातो पानी कालो मिर्च
- 1/2 चम्मच अनुभवी नमक
- 1/4 चम्मच सुकेको दाई
- 1 चम्मच Worcestershire सॉस
- 1 वा 2 स्ट्रिप्स
- बेकन, पकाएको र खसेको छ, वा 1 चम्मच वास्तविक बेकन बिट
- 3 चम्मच ब्राउन शुगर
- 3 कप पानी
यसलाई कसरी बनाउने?
- 3 1/2 मा 5-क्वार्ट सुस्त कुकर वा क्रोकोपोटमा स्थान बीफ गर्नुहोस्। कटौती आलु र गाजर थप्नुहोस्।
- एक saucepan मा , सबै बाँकी सामाग्री राख्नुहोस्, मटर को बाहेक, र उकालो सम्म मध्यम गर्मी मा गर्मी। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र मासु र सब्जीहरू खान्नुहोस्।
- LOW मा लुकाउनुहोस् र लगभग 9 देखि 12 घडी (वा उच्च 5 देखि 6 घण्टा सम्म)। आवश्यक भएमा थप पानी थप गर्नुहोस्।
- स्टव सम्पन्न गर्नु अघि 20 देखि 30 मिनेटमा मटर जोड्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
गृह-शैली सब्जी बीफ स्टव नुस्खा
क्रोक पॉट बीफ र पिन्टो बीन स्टू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 359 |
| कुल मोटा | 12 जी |
| पागलिएको बोसो | 4 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 91 मिलीग्राम |
| सोडियम | 413 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 33 जी |