यो सजीलो मासुको स्टव बियोफी प्याज सूप मिश्रण र टमाटरहरूबाट उत्कृष्ट स्वाद हुन्छ। स्टवमा यसको धेरै सानो पानी छ, तर यो कुकुरको रूपमा, कन्डेनसनले थप तरल बढाउँछ। यदि तपाईंको ढिलो कुकरले छिटो पकाउने प्रवृत्ति छ भने जाँच गर्नुहोस् र थप पानी थप गर्नुहोस्, आवश्यक भएमा।
एक संतोषजनक परिवारको खाने को लागि यो रोशनी रोल या बिस्किट्स संग यो गोवा हार्दिक स्टव को सेवा गर्नुहोस।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड स्टव बीफ (दुबला, 1 इन्च घन)
- 1 पैकेट लिपटन बीफ प्याज सूप मिश्रण
- 1 1/2 चम्मच बीफ bouillon granules (या आधार)
- 1 कप पानी
- 4 मध्यम आलु (क्यूब्ड)
- 3 गाजर (कटाई)
- 1 स्टक अजगर (कटाई)
- 1 पूरा टमाटर (रस संग) गर्न सक्छ
- 1 लौह कुचल लसुन
- 2 चम्मच कर्नस्टर्क 1/4 कप ठंडे पानी संग मिश्रित
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
- वैकल्पिक: 2 चम्मच तेल या बेकन drippings
यसलाई कसरी बनाउने?
- यदि चाहियो भने, एक ठूलो कुञ्जीमा तेल वा बेकन drippings मा मध्यम उच्च गर्मी र त्यसपछि सुनको मासुको क्यूब्स।
- प्याज सूप मिश्रण, बइलोन, आलु, गाजर, अजवाली, टमाटर र लसुनको साथ सुस्त कुकरमा मासु (खैरोदार वा छैन) राख्नुहोस्।
- 8 देखि 10 घण्टाको लागि LOW मा राख्नुहोस् र बाई र सब्जियां निविदा नभएसम्म।
- आवश्यक रूपमा चिसो र मरिच थप्नु, सिजनहरू टाँस्नुहोस् र समायोजन गर्नुहोस्।
- पानीको साथ मिश्रित कोनेस्टर्च को 2 चम्मच थप गर्नुहोस्।
- ऊँलो उचालेर तातो नबनाउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 403 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 104 मिलीग्राम |
| सोडियम | 423 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 33 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 38 जी |